Kuhu minna?

Üle-eestiline avatud talude päev, 23. juulil

esmaspäev, 17. juuli 2017
Talud ja põllumajandustootmised kutsuvad taas külla! Kolmas üle-eestiline avatud talude päev toimub 23. juulil 2017. Oma uksed teevad lahti rekordarv talusid ja põllumajandustootmisi - üle 270.

Näha saab ettevõtteid alates Eesti suurimast piimatootmisest kuni kodumaiste siidrivabrikuteni, Eesti parimaid mahetootjaid, suuri ja väikesi looma- ja teraviljakasvatajaid, aiandeid, puuvilja- ja marjakasvatajaid, ravim- ja maitsetaimede kasvatajaid, väiketöötlejaid ning turismitalusid. 

Avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium, Maamajanduse Infokeskus, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ning Eestimaa Talupidajate Keskliit. Korraldamisse on kaasatud ka kohalikud Leader-tegevusgrupid ja Eesti Külaliikumine Kodukant.


Rohkem infot: www.avatudtalud.ee

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

TOM SAWYERI SEIKLUSED augustis Tartu Seikluspargis
august
Muusikaline koguperelavastus “Tom Sawyeri seiklused” toob vaatajateni loo suurest sõprusest ja kummalistest juhtumistest. 
Kadrioru 299. sünnipäev, 22. juulil
juuli
22. juulil tähitsatakse põneva programmiga Kadrioru lossi- ja pargiansambli 299. sünnipäeva.
Laste Vabariik elamustuur üle Eesti, juuli-septmber
september
Laste ja noorte kultuuriaasta elamustuur Laste Vabariik sõidab suvel mööda Eestit ning tähistab koos lastega peagi saabuvat Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva. Laste Vabariik tegi esimese peatuse 25. mail Põltsamaal ning tuur lõppeb 8. septembril Savernas. Viie kuu jooksul jõuab Laste Vabariik enam kui viiekümnesse paika üle Eesti.
Kuidas arendada iseseisvust?
Iseseisvus tuleb samm-sammult. Lapse kasvades lisandub järjest tegevusi, millega ta saab omapäi hakkama. Ükskord ootab ees ka elu esimene rongi- või bussisõit ilma vanemateta.
Kurgi kasulikkusest
Kurk on väga väärtuslik köögivili, kuna tema peamine koostisosa on vesi ja seega suudab kurk meie tervise heaks palju ära teha.