Kuhu minna?
Maarjamäe perepäev ja lastelaat 20. augustil
august
Kas teie kodus on kuhjade viisi mänguasju, millega keegi enam ei mängi ja lasteraamatuid, mis on juba kõik läbi loetud? Kui jah, siis meil on teile suurepärane võimalus! Ootame teid osalema vahval ja lõbusal laste laadapäeval, mis toimub Maarjamäe perepäeva raames 20. augustil!
Noorsooteatri suvelavastus 'Lahenduste ministeerium' üle Eesti
august
Eesti Noorsooteatri suvelavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata. Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati! Juulis ja augustis üle Eesti.

Teemapäev - Kallis ema - Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 8. mail

neljapäev, 30. aprill 2015
Teemapäev „Kallis ema“ Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla 8. mail kell 14.30–17.30.

Teeme emale kingitusi!
- Kaunistame käsitrükis sussikoti
- Valmistame martsipanitäidisega šokolaadikomme
- Köidame päikeselise tupsutempliraamatu

Vahepeal lõbustame ennast mängulise hiilimise ja purjetamisega.

NB! Kohtade arv teemapäevale on piiratud!
Grupp: kuni 15 last.
Registreerimine ja lisainfo: 6017057 või mm@linnamuuseum.ee.
Tasu lapse kohta: 5 eurot

Vaata lisa: www.facebook.com/miiamilla?fref=tspood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Suve- ja emadepäevahõnguline Pirita Kirbukas, 9. mail
mai
Kirbuturul pakutakse erinevat kaupa nii suurtele kui väikestele, naistele kui meestele, kodu, kooli, spordi- ja vabaaja sisustamise tarbeks. Sel korral on rõhk suvistel kaupadel ja emadepäeva eel ka naistekraamil, sh ehted, kingad, kotid, riided ... Tule ja lase end üllatada!
Tuulevurr kevadtuulte auks
Lapsed armastavad tuulevurri. Seda on lõbus tuule käes jälgida ning vaadata, kui kiiresti ning mis suunas tuulevurr liigub. Tuulevurri on lihtne ka ise teha ja kindlasti pakub lapsele palju rõõmu.
Miksteatri etendus - Merele Piip ja Tuut Mängumajas, 02.-03. mail
mai
„Merele!“ räägib kolmest muuseumitöötajast, kes saavad õhtuti peale tööd kokku, et teha midagi sellist, mida korralikud ja endast lugupidavad täiskasvanud tavaliselt ei tee – nad mängivad. Aga see pole niisama mängimine. Iga kord toob keegi kaasa muuseumi kogudest ühe maali, mis annaks inspiratsiooni uueks mänguks. Täna õhtul siis seilatakse merele, pea ees otse tundmatusse.
Pärimushommik - Ann Maria Piho Viljandi Pärimusmuusika Aidas, 2. mail
mai
Iga kuu esimesel laupäeval ootame peresid Viljandi pärimusmuusika aita osa saama pärimushommikutest, kus saab laulda, tantsida, mängida ning pillimängu proovida. Iga kord on pärimushommikul ka külaline, kes tutvustab mõnd põnevat pilli, laulab või jutustab lugusid. 
Lasteekraani Muusikastuudio kontsertetendus - Väike valge pilvelammas, kes läks läbi vikerkaare- Salme Kultuurikeskuses 1. mail
mai
Aino Perviku samanimelise raamatu ainetel toimub 1. mail üks tore kontsertetendus Salme Kultuurikeskuses.