Kuhu minna?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!

Miksteatri etendus - Merele Piip ja Tuut Mängumajas, 02.-03. mail

neljapäev, 30. aprill 2015
„Merele!“ räägib kolmest muuseumitöötajast, kes saavad õhtuti peale tööd kokku, et teha midagi sellist, mida korralikud ja endast lugupidavad täiskasvanud tavaliselt ei tee – nad mängivad. Aga see pole niisama mängimine. Iga kord toob keegi kaasa muuseumi kogudest ühe maali, mis annaks inspiratsiooni uueks mänguks. Täna õhtul siis seilatakse merele, pea ees otse tundmatusse.

Eriliseks teeb lavastuse see, et laval ei räägita terve etenduse jooksul sõnagi. Küll aga tehakse kõike muud, et mäng ikka täistuuridel käima läheks. Aga igas mängus nagu ka igal reisil tuleb ette sekeldusi ja nii ka seekord. Kas kunagi üldse jõutakse teisele kaldale, „tõotatud maale“?

Miksteatri uuslavastus on valminud kolme näitleja rühmatööna. Autorite, lavastajate ja näitlejatena astuvad publiku ette Maarja Mitt, Tarmo Song (külalisena Theatrumist) ja Kaido Rannik. Kostüümikunstnik Jana Volke.

Aeg: 02.-03.05 kl 12.00
Koht: Piip ja Tuut Mängumaja
Hind: 9-25 eur

Allikas: www.piletilevi.ee



pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Tuulevurr kevadtuulte auks
Lapsed armastavad tuulevurri. Seda on lõbus tuule käes jälgida ning vaadata, kui kiiresti ning mis suunas tuulevurr liigub. Tuulevurri on lihtne ka ise teha ja kindlasti pakub lapsele palju rõõmu.
Teemapäev - Kallis ema - Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 8. mail
mai
Teemapäev „Kallis ema“ Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla 8. mail kell 14.30–17.30.
Pärimushommik - Ann Maria Piho Viljandi Pärimusmuusika Aidas, 2. mail
mai
Iga kuu esimesel laupäeval ootame peresid Viljandi pärimusmuusika aita osa saama pärimushommikutest, kus saab laulda, tantsida, mängida ning pillimängu proovida. Iga kord on pärimushommikul ka külaline, kes tutvustab mõnd põnevat pilli, laulab või jutustab lugusid. 
Lasteekraani Muusikastuudio kontsertetendus - Väike valge pilvelammas, kes läks läbi vikerkaare- Salme Kultuurikeskuses 1. mail
mai
Aino Perviku samanimelise raamatu ainetel toimub 1. mail üks tore kontsertetendus Salme Kultuurikeskuses.
Mida võiks teada turvaväravatest ning nende kasutamisest?
Väikelapsed lausa armastavad turnida treppidel üles-alla ning panevad sellega proovile vanemate närvid. Selleks, et kodu oleks lapse jaoks turvaline, on kvaliteetsed turvaväravad kindlasti asjakohased.