Kuhu minna?
Ajalooline sünnipäevapidu Maarjamäe Lossipargis 19.06
juuni
19. juunil toimub Maarjamäe lossipargis Ajaloomuuseumi 160 ning Teatri- ja Muusikamuuseumi 100. sünnipäeva suur tähistamine. Tegemist on lustaka peoga, kuhu on oodatud kõik – mudilastest täiskasvanuteni.

Suve- ja emadepäevahõnguline Pirita Kirbukas, 9. mail

neljapäev, 30. aprill 2015
Kirbuturul pakutakse erinevat kaupa nii suurtele kui väikestele, naistele kui meestele, kodu, kooli, spordi- ja vabaaja sisustamise tarbeks. Sel korral on rõhk suvistel kaupadel ja emadepäeva eel ka naistekraamil, sh ehted, kingad, kotid, riided ... Tule ja lase end üllatada!

Laupäeval, 9. mail kl 11:00-14:00 toimub suve- ja emadepäevahõnguline PIRITA KIRBUKAS Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3.

KIRBUKA AJAL ja PARALLEELSELT Pirita VAKis:
  • Võimalus ANNETADA puhtaid, korras riideid, jalatseid, mööblit (eriti oodatud on lastele õppimiseks lauad-toolid, riiulid), mänge, kodutarvikuid Tallinna ja Harjumaa Lasterikastele peredele.
  • Heategevuslik KOHVIK teeb kõhule pai. Saadud tuluga toetatakse erivajadustega laste huvitegevust.
  • Tervisliku TOIDU LAAT, kus talunikelt saab osta advilju, lihatooteid ja kaluritelt kala. Täpsem info alles laekumas.
  • Emadepäevakaartide meisterdamise ÕPITOAD lastele (tasuta). 11.30-12.00 5-8a. ja 12.15-12.45 9+a. lastele. Registreerumine töötuppa: kadi.kallavus@piritavak.ee
Jälgi jooksvat infot: www.facebook.com/events/822651464485438/

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Sheavõi – universaalne täistaimne ravim ja kosmeetikum
Läbi ajaloo on sheavõid kasutatud põletuste, haavade, armide, nahapõletike, psoriaasi ja kõõma raviks. On teada, et sheavõi ennetab rasedusarme, vähendab kortse, uuendab naharakke ja niisutab nahka sügavate kihtideni välja. Samuti aitab sheavõi hästi beebi gaasivalude puhul.
Kala tempurataignas
Et meelitada lapsed paremini kala sööma, soovitame proovida kala tempurataignas. Maitsevad justkui kananagitsad ning neid armastavad enamik lapsi. Vähe koostisosasid ning lihtne teha.
Tuulevurr kevadtuulte auks
Lapsed armastavad tuulevurri. Seda on lõbus tuule käes jälgida ning vaadata, kui kiiresti ning mis suunas tuulevurr liigub. Tuulevurri on lihtne ka ise teha ja kindlasti pakub lapsele palju rõõmu.
Teemapäev - Kallis ema - Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 8. mail
mai
Teemapäev „Kallis ema“ Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla 8. mail kell 14.30–17.30.
Miksteatri etendus - Merele Piip ja Tuut Mängumajas, 02.-03. mail
mai
„Merele!“ räägib kolmest muuseumitöötajast, kes saavad õhtuti peale tööd kokku, et teha midagi sellist, mida korralikud ja endast lugupidavad täiskasvanud tavaliselt ei tee – nad mängivad. Aga see pole niisama mängimine. Iga kord toob keegi kaasa muuseumi kogudest ühe maali, mis annaks inspiratsiooni uueks mänguks. Täna õhtul siis seilatakse merele, pea ees otse tundmatusse.