Kuhu minna?
Maarjamäe perepäev ja lastelaat 20. augustil
august
Kas teie kodus on kuhjade viisi mänguasju, millega keegi enam ei mängi ja lasteraamatuid, mis on juba kõik läbi loetud? Kui jah, siis meil on teile suurepärane võimalus! Ootame teid osalema vahval ja lõbusal laste laadapäeval, mis toimub Maarjamäe perepäeva raames 20. augustil!
Noorsooteatri suvelavastus 'Lahenduste ministeerium' üle Eesti
august
Eesti Noorsooteatri suvelavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata. Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati! Juulis ja augustis üle Eesti.

Teatriteemaline perepäev Teatri- ja Muusikamuuseumis 24.03

neljapäev, 21. märts
Kutsume suuri ja väikeseid teatrihuvilisi taasavatud Teatri- ja Muusikamuuseumisse teatriteemalisele perepäevale!

Programm toimub 11.00 – 15.00.
 
Programm
 
11.30 Rapla Vesiroosi Kooli teatritrupi etendus „Elurõõmu otsides“
 
12.00 Tallinna Reaalkooli teatritrupi etendus „Võrgust välja“
 
12.30 Kuraatorituur näitusel "Pöörased lood teatrist ja muusikast". Teatri- ja Muusikamuuseumi 100 sünnipäeva juubelinäitus
 
12.30 Lavavõitluse õpituba, juhendab Kaire Russ (NB! Lavavõitluse õpitoas osalejate arv on piiratud. Palume eelnevalt registreeruda, mida saab teha SIIN! )
13.45 Teatrivillak peredele
 
Kell 11 -14 meisterdamine mängupööningul
 
Perepilet 10 €, üksikpilet 5 €

Teatri- ja Muusikamuuseum asub Tallinnas, Müürivahe 12.

 
Perepäeva sponsoreerivad Eesti Draamateater ja Eesti Noorsooteater/Nukuteatrimuuseum
 
Facebooki sündmuse leiab SIIT!

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kuidas valida oma koju ideaalsed tekid
Uue teki ostmise ülesanne võib olla üsna keeruline. Tekid peavad olema ülimugavad ja hubased, et saaksid nende alla pugedes täielikult lõõgastuda. Hea uudis on see, et on olemas lai valik erinevat tüüpi tekke ja tekid müük kategoorias on valik nii mitmekesine, et igaüks leiab endale sobiva variandi. Vaatame mõningaid tegureid, mida võiksid oma magamistuppa teki valimisel arvestada.
Ajalooline sünnipäevapidu Maarjamäe Lossipargis 19.06
juuni
19. juunil toimub Maarjamäe lossipargis Ajaloomuuseumi 160 ning Teatri- ja Muusikamuuseumi 100. sünnipäeva suur tähistamine. Tegemist on lustaka peoga, kuhu on oodatud kõik – mudilastest täiskasvanuteni.
Puhkus mere ääres Eestis: suurepärased kohad heaks puhkuseks
Elu kiire tempo ja pidev tööalane surve tekitavad aeg-ajalt vajaduse lühikese puhkuse järele. Mis võiks olla parem viis lõõgastuda ja energiat taastada, kui veeta aega mere ääres, kuulates laineid ja tundes soolast õhku?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!
Katsikukingitus - kuidas valida?
Katsikutel käimine on eestlaste seas olnud pikaajaline traditsioon ning isegi kui vahepeal katsikuid nii suurelt ei tähistatud, on viimastel aastatel populaarsust kogunud nii peod tulevasele emale kui ka katsikupeod. Kui saabub kutse katsikule, tõusetub kohe küsimus, et milline katsikukingitus katsikuks osta.