Kuhu minna?

Tartu Loodusmuuseumi perepäev - Loomad talvel 7. jaanuaril

kolmapäev, 4. jaanuar 2017
Uurida ja määrata saab loomade tegevusjälgi, proovida oma käega loomade jäljetrüki tegemist, osaleda põnevas otsimismängus ning tutvuda lemmikloomadega elavnurgas. 
  • Kas talvel leiab metsas lumel ka karu ja mägra jälgi?
  • Millised on jänese, metskitse, rebase või põdra tegevusjäljed talvel?
  • Kuidas aru saada, millist käbi on närinud orav?
  • Mida sööb kobras ja millest toitub saarmas?
Tule loodusmuuseumi perepäevale ja saad teada! Põnevat tegevust jätkub kogu perele. Uurida ja määrata saab loomade tegevusjälgi, proovida oma käega loomade jäljetrüki tegemist, osaleda põnevas otsimismängus ning tutvuda lemmikloomadega elavnurgas. 

Kella 12-13 ja 14-15 saad muuseumi elavnurgas tutvust teha madude, ämblike, tarakanide ja teiste eksootiliste loomadega.

Lisaks saad külastada muuseumipüsinäitust ning ajutist näitust "Metsanotsu – tõeline siga". Näitusel saad põnevaid teadmisi ning isikliku vahetu kogemuse metssea eluviisidest. Katsuda saab seakarva, näha sea silmade läbi ja tunda lõhnu. 

Perepäeval osalemine on muuseumipiletiga.
Täispilet 6 eurot, sooduspilet 3 eurot, perepilet 14 eurot, kuni 8aastased lapsed tasuta.

Vaata lisa: www.natmuseum.ut.ee


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

5 põhjust, miks alustada hommikut sidruniveega
Paljud alustavad oma hommikut mõne sooja joogiga nagu kohv või tee, kuid proovi alustada oma päeva sidruniveega. Allpool on välja toodud põhjused, miks peaksid jooma vett sidruniga lisaks sellele, et see annab veele mõnusa maitse.
Mõnusalt maitsev sushi tort
Sushi tort on uudsem ja teistsugune sushi variant, mis pakub silmailu ning annab pisut efektsema tulemuse, kuid maitseb siiski nagu sushi.
Talsipühad ja talvised svjatkad Eesti Vabaõhumuuseumis, 7. jaanuaril
jaanuar
Teist aastat saab Eesti Vabaõhumuuseumis lisaks eesti jõuludele pidada setu talsipühi ja vene jõule. 
Teadusteater Teletornis: Hullumeelse professori labor 22. jaanuaril
jaanuar
Teadusetendused Teletornis on suunatud kooliealistele lastele ning need näitavad efektsete katsetega, kui lahe on teadus ning et selle teaduse tegemiseks ei pea olema teadlane või professor.
Milline koht on parim perega suusapuhkusele minnes?
Kui täiskasvanud suusatajad valivad suusasihtkohta eelkõige nõlvade järgi, siis lastega suusatama sõites osutuvad määravaks hoopis mugavused. Go Travel on sel teemal kokku pannud väga asjalikud soovitused.