Kuhu minna?
Maarjamäe perepäev ja lastelaat 20. augustil
august
Kas teie kodus on kuhjade viisi mänguasju, millega keegi enam ei mängi ja lasteraamatuid, mis on juba kõik läbi loetud? Kui jah, siis meil on teile suurepärane võimalus! Ootame teid osalema vahval ja lõbusal laste laadapäeval, mis toimub Maarjamäe perepäeva raames 20. augustil!
Noorsooteatri suvelavastus 'Lahenduste ministeerium' üle Eesti
august
Eesti Noorsooteatri suvelavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata. Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati! Juulis ja augustis üle Eesti.

Tarbekunsti jõulumüük Eesti Rahvusraamatukogus 14.-16. detsembril

neljapäev, 15. detsember 2016
14.–16. detsembrini kell 10–19 toimub Rahvusraamatukogu fuajees ja peanäitusesaalis traditsiooniline Eesti tarbekunsti jõulumüük. Jõulumüük ühendab endas ehte-, tekstiili-, naha- ja klaasikunsti ning keraamikat ja pisigraafikat.

Tarbekunsti jõulumüügist võtab osa Eesti paremik: ehtekunstnikest on esindatud Anne Roolaht ja Harvi Varkki, Aino ja Keesi Kapsta, Riin Somelar, Merike Balod, Epp Ilveste, Jana Einard, Kai Kubja, Berbel Lätt, Margit Paulin, Carolina-Sofia Pungas jt. Graafikuid esindab Reti Saks, Kadi Kurema, Piret Smagar, Liisa Kruusmägi jt. Keraamikutest on jõulumüügil Georg Bogatkin, Anne Türn, Õnne Õunap, Viive Väljaots, Marget Tafel, Helle Videvik, Mare Vichmann, Eva Berg, Karin Kalman, Kärt Seppel jt tegijad. Tekstiilikunsti pakuvad Elna Kaasik, Küllike Tuvikene, Piret Mikk, Aino Jakobi, Tiia Mets jt. Nahakunsti müüvad Ivi Tafel, Elina Randla, Anneli Valtin, Inga Radikainen, Mall Mets jt. Klaasikunstnikest on esindatud Kairit Annus, Kaie Pärn jt. Disaineritest aga Lucky Laika ja Namarie.

Tarbekunsti jõulumüügil pakuvad oma loomingut üle poolesaja Eesti autori. Kunstimüük toimub 21. korda. 

Olete oodatud!
Kohtumiseni Eesti tarbekunsti jõulumüügil Rahvusraamatukogus!

Vaata lähemalt: www.facebook.com/events/1111224478976048/


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Jõuluküla Valguse pühad Eesti Vabaõhumuuseumis, 17.-18. detsembril
detsember
Eesti Vabaõhumuuseumis kutsuvad pühade ajal valged aknad külalisi lähedalt ja kaugelt sisse astuma ja osa saama sajanditagustest jõululugudest Eesti külas.
Suur Tallinna Jõululaat 2016 16.-18. detsembril
detsember
Suur Tallinna Jõululaat on kogupere jõulufestival, mis toob naeratuse näole ja jõulurõõmu südamesse.
Väikelapse esimesed sammud kirjus toidumaailmas
Toitumisspetsialist ning raamatu “Toidu mõju lapse ajule, arengule ja käitumisele” kaasautor Madleen Simson kirjutab sellest, et imiku esimesed kontaktid maailmaga toimuvad suures osas tänu toidule ja maitsemeelele, mistõttu mängib väikelapse menüü mitmekesine laiendamine lapse arengus väga olulist rolli.
Kolme komponendiga hõrk šokolaadikook
Šokolaadikoogi tegemine võib tunduda esmapilgul keeruline ja liigselt aega nõudev. On olemas aga üks imelihtne retsept, milles koogi täidisesse läheb vaid 3 komponenti.
Mida teha, kui laps kardab pimedust?
Paljud lapsed kardavad pimedust, mis väljendub näiteks õhtuti enne uinumist. Et last mõista ja aidata, on Perekeskuse Sina ja Mina koolitaja Õnne Aas-Udam kokku pannud head soovitused.