Kuhu minna?

Pirita Kirbuturg Pirita Vaba Aja Keskuses, 12. märtsil

neljapäev, 3. märts 2016
Toad tahavad tuulutamist ja kapid korrastamist. Lapsed on talvega sirgunud mitu numbrit pikemaks. Väiksed riided ja jalatsid ootavad uusi omanikke. Jalgrattad ja spordivahendid vajavad välja vahetamist. Kõik see leiab aset kirbuturul. Tule ostma, vahetama, annetama!

Traditsiooniline Pirita Kirbuturg toimub laupäeval, 12. märtsil 10:00-14:00 Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3.
 
  • Annetada saab puhtaid, korras riideid, jalatseid, kodutarbeid ja muud tarbekraami Tallinna ja Harjumaa Lasterikastele peredele. Eriti oodatud on lastele õppimiseks lauad-toolid, riiulid.
  • Kohvik üllatab kevadiste hõrgutistega. Saadud tuluga toetatakse erivajadustega laste huvitegevust.

Vaata lähemalt: www.facebook.com/events/173196836378593/

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Eesti Vabaõhumuuseumi lastehommik Pelgulinna folklooriklubiga, 13. märtsil
märts
Pelgulinna folklooriklubi laulu- ja mänguhommik toimub 13. märtsil kl 11-15.00 Eesti Vabaõhumuuseumi Kolu kõrtsis.
 
Vanade nukkude päev Eesti Vabaõhumuuseumis, 6. märtsil
märts
Kas sa tead, millised olid nukud 100, 200, 300 aastat tagasi? Millal üldse nukke tegema asuti ja millal nendega mängima hakati? Aga milline on sinu kõige armsam nukk? Näha saab mänguasju ka Eesti Vabaõhumuusemi kogudest. Kõik osalejad on väga oodatud kaasa võtma oma kõige armsama nuku, et jagada teistega teie ühist lugu.
Sinepi tõhus toime ravimtaime ja tervisetoiduna
Sinepit on ühes või teises vormis kasutanud ilmselt iga pere. Sinepiplaaster ja sinepipulber on laialt levinud kui looduslik köharavim. Sinepil on aga kasulikke omadusi rohkem kui võiks arvata.
Mis on lapse emotsionaalne väärkohtlemine?
Vahel võib abitus või hirm panna lapsevanemat kasutama mõjutusvahenditena ähvardamist, kritiseerimist, naeruvääristamist, hirmutamist, halvustamist, süüdistamist või  tõrjuvat ja vaenulikku käitumist. 
Huuletubakas hävitab noorte tervist
Tubakast rääkides on seni rohkem tähelepanu pööratud suitsetatavatele tubakatoodetele, mille klassikaliseks näiteks on sigaret, vähem on aga räägitud suitsuvabadest tubakatoodetest. Nende tarvitajateks on Eestis just teismelised ja noored.