Kuhu minna?

Perepäev Kesklinna Lastepolikliinikus, 16.aprillil

neljapäev, 14. aprill 2016
16. aprillil kell 11:00-12:30 toimub Tallinna Lastepolikliinikus TASUTA perepäev, mille teemaks on „Laps ei ole täiskasvanu“.

Perepäeval räägivad väikelaste toitumisest Tallinna Lastehaigla endokrinoloog Ülle Einberg ning toitumisspetsialist Pilleriin Täht.

Lisaks uutele teadmistele ootavad kõiki perepäeval osalejaid tervislikud lõuna-snäkid. Sealhulgas jagatakse soovitusi ja nippe, kuidas valmistada lapsele tervislikke ja maitsvaid suupisteid, mida on kerge kaasa võtta nii jalutuskäigule kui ka pikemale väljasõidule.

Palun anna meile teada oma kohaletulekust aadressil perepaev@alfa-omega.ee või helistades telefoni 6311 620

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Punane toorjuustu sametkook ehk ´Red velvet´
Üks kevadine nädalavahetus on taas käes ning seda sobib ideaalselt tähistada sametiselt pehme "Red Velvet" koogiga.
Mida teha hääle tõstmise asemel?
Millest räägib see, kui me oma lähedaste peale häält tõstame, nende peale karjume? Kindlasti on selle taga hirm ja/või kogemus, et meid vaikselt ja rahulikult rääkides kuulda ei võeta ja kindlasti on selle taga meie oma katmata vajadused, meie enda rahulolematus ja valu kõigi nende asjade pärast, mis ei ole nii nagu me tahaksime. 
Toitumisspetsialist, treener ja kolme lapse ema Pilleriin Täht: Sinu lapse tervis on Sinu kätes
Toitumisest räägib täna pea iga ajakiri ja ajaleht, iga teine blogi ja netileht. Toitumine on kuum teema, kuid enamjaolt puudutab see kõik täiskasvanuid – ülekaalulisi, alakaalulisi, haigeid ja terveid, neid, kes soovivad kaalu alandada, lihasmassi kasvatada või organismi puhastada. Miskipärast aga pööratakse laste toitumisele kordades väiksemat tähelepanu, ometigi on just 1-3 aastaste laste läbimõeldud ja tasakaalustatud toitumine oluline tegur lapse arengus ja tervises, millega laotakse alus terveks eluks.
Linaseemned turgutavad ja tugevdavad tervist
Lina on üks vanimaid kultuurtaimi, selle seemneid on söönud nii inimesed kui loomad juba tuhandeid aastaid, ka on linaseemneid ning õli kasutatud lisaks toidulauale ka rahvameditsiinis.
Rootsi lõbustus- ja teemapargid
Rootsi on tuntud kui lastesõbralik maa. Seal on lastele mõeldes palju põnevaid teemaparke, lõbustusparke, muuseume ning loomaaedasid. Suvi veel kestab ning ühe toreda Rootsi reisi jõuab veel enne sügist ette võtta.