Kuhu minna?
Ajalooline sünnipäevapidu Maarjamäe Lossipargis 19.06
juuni
19. juunil toimub Maarjamäe lossipargis Ajaloomuuseumi 160 ning Teatri- ja Muusikamuuseumi 100. sünnipäeva suur tähistamine. Tegemist on lustaka peoga, kuhu on oodatud kõik – mudilastest täiskasvanuteni.

Õhus on seiklust!

kolmapäev, 17. juuni 2015
Kõrguste vallutamine, võrkudesse hüppamine, mängulisus ja pikad õhusõidud - see on seikluspark puude otsas! Valgeranna seikluspargis on tegevust igas vanuses lapsele, põnevust ka täiskasvanule.

Iga rajaga kõrgemale liikudes läbib seikleja turvaliselt erineva raskusega takistusi. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel (ahviraudteedel).

Ronijad, pikkuses 115 cm kuni 140 cm, saavad läbida esimesed 3 rada. Pikemad lapsed ja täiskasvanud on oodatud kõigile 6-le rajale.Mudilastele, kel pikkust alla 115 cm, saavad seigelda vahvas lastepargis, kus on 2 erineva raskusega rada. Lapsi ootavad madalale ehitatud rippsillad, kiiged ja ahviraudteed. Vajadusel saab täiskasvanu seiklusraja kõrval kõndida ja kaasa aidata.Peale seiklust on mõnus looduse keskel, piknikuplatsil, muljeid vahetada ja elust rõõmu tunda!

Seikluspark asub kaunil, valge liivaga Valgeranna rannas.
Läheduses on 2 söögikohta. Valgeranna golf restoran ning Doberani rannamaja.

Lisainfot turvalisuse, reeglite ning piknikuplatsi kohta leiad meie kodulehelt www.valgerannaseikluspark.ee

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Vanilline sefiirisegadik maasikatega
Üks imelihtne ja eriliselt maitsev suvine magustoit sefiiri, kohupiima ja marjadega.
Mõtteid maisist, GMO-st ja kõikide kinoelamuste lahutamatust kaaslasest, soodsast megakombost
Kas olete kunagi mõelnud, mida sisaldab meile kinodes mõnusa filmikõrvasena pakutav popcorn? See, et seal kohutavalt palju soola on, ei ole vist kellelegi märkamatuks jäänud…  Aga veel?
10 võimalust, kuidas saada heaks kuulajaks
Kõige olulisem oskus läheduse säilitamise juures lapsega on kuulamisoskus. Mitte tema õpetamine, nõu andmine või lahenduste väljapakkumine. Laps vajab teie käest seda, et te teda põhjalikult kuulaksite. 
Anafülaktiline šokk ja esmaabi
Anafülaksia on eluohtlik, kiiresti kujunev ülitundlikkuse reaktsioon, mis võib viia šokini. Selle tagajärjel võivad väga kiiresti tekkida pöördumatud kahjustused organites.
Elu tõsiasjad - kust tulevad lapsed?
Kui laps soovib teada, kust tulevad lapsed, on vanemad sageli kimbatuses. Kas rääkida tõtt või läheneda leebemalt ning välja mõelda mingi lugu. Unustage kurejutud ja ärge hakake rääkima lindudest ja mesilastest. Kõik eksperdid on ühel meelel, et lastele on vaja rääkida tõtt. Olgu laps kui tahes noor, kui ta on piisavalt vana küsimaks, on ta ka küllalt vana, et talle otsekohene vastus anda.