Kuhu minna?

Muinasjutupäev Rakvere linnuses 29.06

neljapäev, 26. juuni 2014
Muinasjutupäeva jooksul toimuvad erinevad Eesti lasteteatri etendused.

Tegemist on perepäevaga, mille raames toimub võistlusi ja mänge suurtele ja väikestele. Lisaks päeva programmile, näomaalingud -, joonistusvõistlused.

Programm
12.00 Linnuse kahurimeeskonna etendus
12:15 Lasteteater „Piip ja Tuut“
13:15 Lasteteater „Lepatriinu“
14:15 Lasteteater “Mäng“


Allikas: www.rakverelinnus.ee

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lõbusad mängud lapse sünnipäeval
Lapse sünnipäeval ei pea olema alati peojuht, kes lastega ringi jookseb ja mängib. Kui on endal piisavalt tahtmist ja energiat, saate seda kõike teha ise.
Laste sünnipäevatoidud - tee koos lastega
Lapse sünnipäev on aasta üks olulisemaid sündmusi. Sünnipäevalaua katmine on üks suuremaid ettevõtmisi kogu pidulikust üritusest. 
Palju rõõmu lastele - loomaaiad ja loomapargid üle Eesti
august
Lastele meeldivad loomad ning paljudele loomadele ka lapsed. Üle Eesti on mitmeid väiksemaid ja suuremaid loomaparke, kus leidub tegevust igas vanuses lastele.
Süütevedelikud võivad põhjustada tõsist mürgistust
Grillimise hooaeg on alanud ning seetõttu on oluline teada, kuidas kaitsta lapsi süütevedeliku mürgistuse eest. Süütevedelikud ja lambiõlid põhjustavad iga-aastaselt lastel palju õnnetusjuhtumeid. Süütevedelikud sisaldavad enamasti petrooleumitooteid, kuid levinud on ka alkohalil baseeruvad tooted, mis võivad sisaldada ka tervisele ohtlikus koguses alkoholi surrogaate (nt metanool). 
Kui ohutu on kasutatud ja laenutatud turvatool?
Turvatoolide valik on poodides suur ning veelgi suurem on nende järelturg. Turvatooli ostu võib pidada omamoodi investeeringuks, sest see võib päästa lapse elu. Seetõttu on oluline veenduda kasutatud turvatooli ostes või laenates selle kvaliteedis.