Kuhu minna?

Kaua oodatud GOSPA koolivaheaja lasteklubi ja lastelaager tuleb taas!

pühapäev, 3. oktoober 2021
Sügisene koolivaheaeg on juba peatselt käes. Parim puhkus möödub kahtlemata armastatud GOSPAs. 

Lapsed leiavad endale palju huvitavaid tegevusi, vanemad saavad rahuliku südamega hoolitsusi või õhtusööki nautida ja lõpuks on kogu pere puhanud ja rõõmus!
 
KOOLIVAHEAEG GOSPAs on terve nädal lusti ja lillepidu lastele
 
GOSPA on laheda lapsepõlve fänn! Just sellise, kus saab naerda, mürada, ujuda, seigelda, mängida, uusi asju õppida ja kogeda. Ujuda nii palju, kui hing ihkab ja korrata seda päevast päeva.
 
Linnu- ja loodusvaatlusmatk, aaretejaht, vehklemisvõistlus õhupallmõõkadega, hiidteod DoTerra ja Franc, teraapiakoer Saara, salakäikudes luusimine, Wii-mängud, kokastuudioning palju muud head ning põnevat!
 
Õppimiseks tuleb ju kuskilt energiat ammutada.

Lahedama lapsepõlve nimel!
Registreerimiseks kirjuta info@gospa.ee või helista meile 45 50 000. 

Täpsem programm ja päevakava leitav siin: www.gospa.ee

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Armastatud GOSPA Beebiklubi tuleb taas 3.-5.11
november
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.
Vahva pereüritus Maarjamäe lossis - Sinise Lõvi lõu(n)apoolik. Sinine Lõvi läheb koeratrenni!
oktoober
Laupäeval, 9. oktoobril kell 12 ootame kõiki Sinise Lõvi sõpru taas Maarjamäele. Seekord otsustas Sinine Lõvi oma lõu(n)apooliku raames koeratrennist osa võtta!
Sügise esimene GOSPA Beebiklubi ootamas 22.-24.09
september
GOSPA soovib igale emale ja beebile pakkuda pisikest pausi ja hingetõmbehetke üksteise nautimiseks, lihtsalt olemiseks ja kooskasvamiseks. Selle tõttu olemegi loonud Beebiklubi, et sel teekonnal pakkuda oma ala spetsialistide tuge ja mõnusat, hubast äraolemist meie juures.
GOSPA Beebiklubi tuleb taas 23.-25.08
august
GOSPA soovib igale emale ja beebile pakkuda pisikest pausi ja hingetõmbehetke üksteise nautimiseks, lihtsalt olemiseks ja kooskasvamiseks. Selle tõttu ongi loodud Beebiklubi, et sel teekonnal pakkuda oma ala spetsialistide tuge ja mõnusat, hubast äraolemist.
Teatribuss toob lavale legendaarse lasteloo 'Vanaema õunapuu otsas'
juuli
17. juulil esietendub Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu sisehoovil (Lutsu 2) Teatribussi muusikaline koguperelavastus “Vanaema õunapuu otsas”. Lavastus põhineb Mira Lobe samanimelisel lasteraamatul, mille on dramatiseerinud Urmas Lennuk.