Kuhu minna?
Ajalooline sünnipäevapidu Maarjamäe Lossipargis 19.06
juuni
19. juunil toimub Maarjamäe lossipargis Ajaloomuuseumi 160 ning Teatri- ja Muusikamuuseumi 100. sünnipäeva suur tähistamine. Tegemist on lustaka peoga, kuhu on oodatud kõik – mudilastest täiskasvanuteni.

Vahva pereüritus Maarjamäe lossis - Sinise Lõvi lõu(n)apoolik. Sinine Lõvi läheb koeratrenni!

pühapäev, 3. oktoober 2021
Laupäeval, 9. oktoobril kell 12 ootame kõiki Sinise Lõvi sõpru taas Maarjamäele. Seekord otsustas Sinine Lõvi oma lõu(n)apooliku raames koeratrennist osa võtta!

Kas sina vahel koeratempe teed? Mis saab siis, kui elad pisikeses korteris, aga tahaksid hirmsasti joosta ja ringi tuisata? Sa pole üksi! Tule laupäeval ajaloomuuseumisse koos Sinise Lõviga seiklema ja saa teada, millist trenni teevad koerad, kes on lausa loodud ringi tuiskama. Külla tulevad maastikujooksu fännid, whippeti tõugu koerad - Zeta ja Lana ning nende perenaised Liis Eerits ja Kärt Kelder. Kohapeal meisterdatakse maastikujooksuks vajalik kiletutt ning proovitakse ajalookeskuse pargis järele, kas välkkiired koer-külalised selle ka kinni püüda suudavad.
 
Ühiselt külastatakse näitust „Koopast kaissu. Koera ja inimese lugu“. Uuritakse lähemalt, millised on koerte erilised võimed ja kuidas püsida heas vormis ning hea tuju juures. Sel korral saavad Ajaloomuuseumis end koos koerte ja Sinise Lõviga liigutada ka lapsed ja nende vanemad!
Üritus toimub nii sise- kui välisruumides. Kokkusaamine Maarjamäe lossi kassa juures. 
Osalemine pere sooduspiletiga 10.- (2 täiskasvanut ja lapsed). 

Facebookist leiad info ürituse kohta siit.

Pildi autor: Liis Eerits 
 
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

GOSPA Beebiklubi 5.-7.12
detsember
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis on loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.
Armastatud GOSPA Beebiklubi tuleb taas 3.-5.11
november
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.
Kaua oodatud GOSPA koolivaheaja lasteklubi ja lastelaager tuleb taas!
oktoober
Sügisene koolivaheaeg on juba peatselt käes. Parim puhkus möödub kahtlemata armastatud GOSPAs. 
Sügise esimene GOSPA Beebiklubi ootamas 22.-24.09
september
GOSPA soovib igale emale ja beebile pakkuda pisikest pausi ja hingetõmbehetke üksteise nautimiseks, lihtsalt olemiseks ja kooskasvamiseks. Selle tõttu olemegi loonud Beebiklubi, et sel teekonnal pakkuda oma ala spetsialistide tuge ja mõnusat, hubast äraolemist meie juures.
GOSPA Beebiklubi tuleb taas 23.-25.08
august
GOSPA soovib igale emale ja beebile pakkuda pisikest pausi ja hingetõmbehetke üksteise nautimiseks, lihtsalt olemiseks ja kooskasvamiseks. Selle tõttu ongi loodud Beebiklubi, et sel teekonnal pakkuda oma ala spetsialistide tuge ja mõnusat, hubast äraolemist.