Kuhu minna?

Kaasakiskuv laste loovuslaager 'Loo ja liigu' 14.-17.08

teisipäev, 1. august
14. – 17. augustil ootab Eesti Ajaloomuuseum 8.–12. aastaseid lapsi linnalaagrisse, kus toetame laste loovust ja eneseväljendusoskust läbi lavalise liikumise.

Nelja laagripäeva sisse mahuvad Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi, Gildihoone ja Maarjamäe lossi põnevad programmid ja loovliikumise tunnid, mida viib läbi koreograaf Ketlin Oja. 
 
Ilusate ilmade korral toimub suur osa tegevusi õues. Laager lõppeb etendusega, kuhu ootame publikuks lapsevanemaid ja sõpru.
 
Laagripäevad algavad kell 10.00 ja lõppevad kell 16.00 Eesti Teatri-ja Muusikamuuseumis Müürivahe 12.
 
Laagri sihtgrupp: 8-12-aastased lapsed ja laagrisse mahub 15 last.
 
Laager toimub: 14. - 17. august kell 10.00-16.00
 
Laagri osalustasu: 110 € lapse kohta, ühest perest mitu last 105 €
 
Laagri hinnas on: muuseumi-ja loovliikumise tunnid, töötubade materjalid, soe lõuna ja suupisted kõigil neljal päeval. Kasutame muuseumide vahel liikumiseks ühistransporti.
 
Päevakava leiab ning laagrisse registreeruda saab SIIN!


Foto autor: Mart Laul
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Tallinna linna uus koolitoetus kõigi kuni 19-aastaste õppivate laste ja noorte jaoks
Uus toetus aitab kallinevate koolitarvete eest maksta. Vanemad saavad nüüd taotleda õppeaasta alguse toetust kõigi kuni 19-aastaste õppivate laste ja noorte jaoks. Toetuse taotlemine algab 13.09.
Teatri- ja Muusikamuuseumi laste loovuslaager 'Loo ja liigu' 22.-25.08
august
22. – 25. augustil on 8–12-aastased lapsed oodatud linnalaagrisse "Loo ja liigu", kus toetatakse laste loovust ja eneseväljendusoskust läbi lavalise liikumise.
Lõbusad laagripäevad Teatri- ja Muusikamuuseumis ning Särevi Teatritoas 2.-4.03
märts
Kohe teatrikuu alguses alguses - kevadisel koolivaheajal on 8- 12-aastased lapsed oodatud osalema kolmepäevases laagris Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis.
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.
GOSPA Beebiklubi 5.-7.12
detsember
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis on loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.