Esileht

Üksikema Kuressaares vajab lapsele riideid ja jalanõusid

laupäev, 28. märts 2015
MTÜ Do Good soovib seekord aidata Kuressaares elavat üksikema poisiga. Vaja on nii riideid kui jalanõusid.

Oodatud on:
  • 5-aastasele poisile riided suuruses 122-128 ning jalanõud suuruses 30;
  • emale riided suuruses 52-54 (xxl) ning jalanõusd nr 39. Jalanõud peaksid sobima laiale jalale. Emale oleks väga vaja kevadjopet ja pükse ning ta oleks väga õnnelik ka pidulikuma kleidi üle, kuna lõpetab kevadel kooli.
Asjad võib tuua MTÜ Do Good kogumiskohta ning märkida kindlasti, et asjad lähevad "Kuressaare perele".

Vaata lähemalt MTÜ Do Good lehelt: www.facebook.com/DoGoodEstonia?fref=ts

Kommenteeri artiklit

Riina R.
kolmapäev, 1. aprill 2015 14:21
Ma ei tea,mida sellest arvata.Pildil olev laps tekitab koheselt kaastunnet ja kohe abipakkumissoovi.Aga et ema vajab ka abi.Küsimus,miks üldse sünnitada,kui ei ole võimeline kõige elementaarsemaid asju oma lapsele andma.Häiriv on see,et ema tahab pidulikku kleiti.Mingu siis tööle.Võib-ollalt olen liiga julm ja õel aga lapse foto näol abi paluda,nagu ei sobiks.Matsin hiljuti oma abikaasa.Kas oleksin pidanud ka panema oma surnud mehe foto facebooki ja palunud abi matusteks.Foto najal võib ka köige õelama inimese süda pehmeneda.Aga see tähendab seda,et kas tegelikult abivajaja seda abi vajabki ,kui ta oskab manipuleerida.Kas uus riigikogu ei aita.

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kuidas saada lapsega hommikul uksest välja kiirelt ja stressivabalt?
Kui teil on raskusi sellega, et laps õigel ajal hommikul kodunt välja saaks, mõelge oma hommikustest rutiinsetest tegevustest teistmoodi. Mis siis, kui teie peamine töö oleks emotsionaalse sideme loomine? 
SkyBaby lennumadrats teeb lennud beebiga mugavamaks
Vaid kolmsada grammi kaaluv, väikeseks kokkurullitav SkyBaby lennumadrats on spetsiaalselt loodud abistamaks väikelaste vanemaid lennureisidel. Beebi süleshoidmine pikematel lendudel on palav ning üsna väsitav.
Chia paneeringus kana nugitsad
Hea idee, kuidas lastele kasulikke chia seemneid toiduks pakkuda või kiirelt maitsev ja tervislik snäkk valmis teha!
Vanad nõud teevad uutele silmad ette
Kas teil on ka kapis liiga palju kruuse, mille olete kunagi kusagilt saanud, kuid mida pole ammu või mitte kunagi kasutanud? Samas tahaks igapäevastele nõudele vaheldust… Nüüd on aeg nendele tolmukogujatele uus hingamine anda.
Lasteteater - Metsakollist printsiks - Metsapere Mängumaal, 27. märtsil
märts
Metsakoll: Sa ju ise ütlesid, et ma olen kole...ja koledate kollide töö on teha pahandusi. 500 aastat tagasi oli meid, Metsakolle, terve mets täis, aga siis kolis metsa see vastik Haldjaemand, kes kõik loomad omavahel lepitas ja järsku hunt ei ajanud enam jänest taga ja keegi kedagi enam ei söönud. Ka kõik meie kollid hakkasid tasapisi imelikuks muutuma...