Kuhu minna?

Lasteteater - Metsakollist printsiks - Metsapere Mängumaal, 27. märtsil

neljapäev, 26. märts 2015
Metsakoll: Sa ju ise ütlesid, et ma olen kole...ja koledate kollide töö on teha pahandusi. 500 aastat tagasi oli meid, Metsakolle, terve mets täis, aga siis kolis metsa see vastik Haldjaemand, kes kõik loomad omavahel lepitas ja järsku hunt ei ajanud enam jänest taga ja keegi kedagi enam ei söönud. Ka kõik meie kollid hakkasid tasapisi imelikuks muutuma...

HUNT: Mismoodi imelikuks?

METSAKOLL: Hakkasid metsas prügi üles korjama ja naeratama üksteisele ja mis kõige hullem...lõpetasid üksteise kiusamise ning muutusid liblikateks, Printsideks, haldjateks või muudeks sädelevateks ja hõljuvateks olenditeks. Fui!

Nii arvas Metsakoll enne uute sõpradega kohtumist. Kas Jäneseneiul ja Hundil õnnestub teda ümber veenda ning heaks hakata, selgub etenduses.

Näitlejad: Katrin Kalma (Ugala, Teatri Kodu)/ Regina Laasmäe (TÜT), Mihkel Vinogradov (Generaadio, TÜT, Tartu Teater) ja Timo Kikas (TÜT Stuudio juht)

Aeg: 27.03
Koht: Metsapere Mängumaa, Võru 55F, Tartu
Hind: 5-6 eur

Allikas: www.piletilevi.eepood.minulaps.ee
 - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Chia paneeringus kana nugitsad
Hea idee, kuidas lastele kasulikke chia seemneid toiduks pakkuda või kiirelt maitsev ja tervislik snäkk valmis teha!
Vanad nõud teevad uutele silmad ette
Kas teil on ka kapis liiga palju kruuse, mille olete kunagi kusagilt saanud, kuid mida pole ammu või mitte kunagi kasutanud? Samas tahaks igapäevastele nõudele vaheldust… Nüüd on aeg nendele tolmukogujatele uus hingamine anda.
Noorteetendus - Söö mind ära - Teoteatris, 29. märtsil
märts
Maailmaruum jääb noorele inimesele kitsaks, kui seal narritakse ja ei ole sõpru. Kas on olemas selline paik, kus kogu maailma kius ja kurjus ei suudaks teda üles leida? Kui ta kaoks päriselt ära? Kas keegi tunneks temast puudust ja tuleks otsima?
Mustkunstietendus Illusioon Piip ja Tuut Mängumajas, 28.-29. märtsil
märts
Mustkunstnik Fred-Erik Johansoni üllatusterohke etendus "Illusioon" pakub närvikõdi nii väiksematele kui suurematele pealtvaatajatele. Laval näeb salapäraseid illusioone, naljakaid numbreid ja mustkunsti klassikale kohaselt ka valge jänese ilmumist. 
Käimistooli ohud lapse tervisele ja turvalisusele
Käimistoolid, mis peaksid aitama väikelastel liikuda punktist A punkti B enne, kui nad kindlalt omal kahel jalal seisavad, on ohtlikud.