Esileht

Üksikema Järva-Jaanis vajab oma kuuele lapsele riideid ja jalanõusid

laupäev, 14. märts 2015
MTÜ Do Good soovib seekord aidata ühte 6 lapsega ema Järva-Jaanist. Lastele oleks vaja kevad- ja suveriideid ning jalanõusid.

Vaja oleks:
  • tüdrukute riided suuruses 90, 110-116 ja 130;
  • tüdrukute jalanõud suuruses 28, 30-31 ja 35-36;
  • pidulik kleit lasteaia lõpupeoks tüdrukule suuruses 110-116;
  • poiste riided suuruses 120 ja jalanõud suuruses 31-32.
Pereema saaks ise järgi tulla Rakverre või Paidesse. Tallinnas saab asju tuua MTÜ Do Good kogumispunktidesse. Kui keegi aga liigub suunal Tallinn-Järva-Jaani ja on nõus asjad kohale toimetama, võib samuti teada anda.

Kui sul on midagi pakkuda, palun kirjuta MTÜ Do Good Facebooki lehe sõnumitesse, www.facebook.com/pages/Do-Good/357156311086471?fref=nf


MTÜ Do Good
MTÜ Do Good on heategevuslik organisatsioon. Missiooniks on aidata ja pakkuda toetust raskustesse sattunud lastele, üksikemadele turvakodudes ja teistele abi vajavatele inimestele. Ka Sul on võimalus aidata, panustades nii rahaliselt kui mitterahaliselt.

MTÜ põhitegevuseks on asjade kogumine, sorteerimine ning toimetamine vajaduspõhiselt abivajatele läbi tugiorganisatsioonide peamiselt Tallinnas (nt ema ja lapse turvakodu, lastekodud ja turvakodud, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus jt). Samuti abistame raskustesse sattunud peresid Tapal, Karksi Hooldekodu ja puuetega noori Haraka Kodus. Meie poole võivad pöörduda ka eraisikud otse.

Oleme siiani teinud kõike vabatahtlikuse korras, kuid kuna tegevus on päris suureks kasvanud ja koostöö abivajatega hästi käima läinud, siis vajame väga rahalist toetust, et katta transpordi, paknedamise jms kulud. Toimetame tänaseks asju ka päris palju väljaspoole Tallinnat.

Loe lähemalt MTÜ Do Good tegevusest: www.minulaps.ee/heategevus/mtu-do-good-aitab-raskustesse-sattunud-peresid-kogutakse-nii-koduseid-tarbeesemeid-kui-annetusi

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Miksteatri etendus - Merele, Piip ja Tuut Mängumajas, 20.-22. märtsil
märts
„Merele!“ räägib kolmest muuseumitöötajast, kes saavad õhtuti peale tööd kokku, et teha midagi sellist, mida korralikud ja endast lugupidavad täiskasvanud tavaliselt ei tee – nad mängivad. Aga see pole niisama mängimine. Iga kord toob keegi kaasa muuseumi kogudest ühe maali, mis annaks inspiratsiooni uueks mänguks. Täna õhtul siis seilatakse merele, pea ees otse tundmatusse.
SkyBaby lennumadrats teeb lennud beebiga mugavamaks
Vaid kolmsada grammi kaaluv, väikeseks kokkurullitav SkyBaby lennumadrats on spetsiaalselt loodud abistamaks väikelaste vanemaid lennureisidel.
Pitsilised maapähklivõi-brownied
Maapähklivõi-brownied on mõnus maius nädalavahetusel küpsetamiseks. Näeb ilus välja ning maitseb veelgi paremini.
Emme ja beebi kinopäev Solaris Kinos, 18. märtsil
märts
Kui emme tahab kinno, siis emme läheb kinno! Solaris Kinos saab lapsega meeldivalt kino nautida, kartmata, et lapsenutt kaaskülastajaid häiriks. Kuidas nii? Äärmiselt lihtsalt, sest ka nemad on beebiga.
Kevadiselt lõbus murupea
Olen mõnusalt ümar, lõbus ja kevadine sõber. Kui sa jagad mulle piisavat vett, päikest ja armastust, siis ma kasvatan endale vallatud rohelised juuksed, mille lasen just sul soengusse lõigata. Just sina saad mulle elu anda.