Kuhu minna?

Miksteatri etendus - Merele, Piip ja Tuut Mängumajas, 20.-22. märtsil

neljapäev, 19. märts 2015
„Merele!“ räägib kolmest muuseumitöötajast, kes saavad õhtuti peale tööd kokku, et teha midagi sellist, mida korralikud ja endast lugupidavad täiskasvanud tavaliselt ei tee – nad mängivad. Aga see pole niisama mängimine. Iga kord toob keegi kaasa muuseumi kogudest ühe maali, mis annaks inspiratsiooni uueks mänguks. Täna õhtul siis seilatakse merele, pea ees otse tundmatusse.

Eriliseks teeb lavastuse see, et laval ei räägita terve etenduse jooksul sõnagi. Küll aga tehakse kõike muud, et mäng ikka täistuuridel käima läheks. Aga igas mängus nagu ka igal reisil tuleb ette sekeldusi ja nii ka seekord. Kas kunagi üldse jõutakse teisele kaldale, „tõotatud maale“?

Miksteatri uuslavastus on valminud kolme näitleja rühmatööna. Autorite, lavastajate ja näitlejatena astuvad publiku ette Maarja Mitt, Tarmo Song (külalisena Theatrumist) ja Kaido Rannik. Kostüümikunstnik Jana Volke.

Esita tellimus enne etendust ning saad pärast suure pannkoogitorni väikese hinnaga.
Pärast etendust on hea ka mängutoas mängida ning mööda salatunneleid ronida.

Aeg: 20.03 kl 11.00
21.03 kl 12.00
22.03 kl 12.00

Koht: Piip ja Tuut Mängumaja, Toom-Kooli 13, Tallinn
Hind: 9-25 eur

Allikas: www.piletilevi.eepood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Sisseehitatud lapseistmega ostukärude ohtlikkus
Sageli arvatakse, et sisseehitatud lapseistmega ostukärud on piisavalt turvalised. Paraku on praktika näidanud hoopis nende ohtlikkust.
Luumurrud ja nikastused - kuidas ära tunda?
Kui laps saab vigastatud kehaosa liigutada (sõrm, käsi, jalg, pahkluu), siis sageli arvatakse, et ju siis luu ei ole katki. Paraku ei ole see kõige kindlam luumurdude välistamise viis. 
SkyBaby lennumadrats teeb lennud beebiga mugavamaks
Vaid kolmsada grammi kaaluv, väikeseks kokkurullitav SkyBaby lennumadrats on spetsiaalselt loodud abistamaks väikelaste vanemaid lennureisidel.
Üksikema Järva-Jaanis vajab oma kuuele lapsele riideid ja jalanõusid
MTÜ Do Good soovib seekord aidata ühte 6 lapsega ema Järva-Jaanist. Lastele oleks vaja kevad- ja suveriideid ning jalanõusid.
Pitsilised maapähklivõi-brownied
Maapähklivõi-brownied on mõnus maius nädalavahetusel küpsetamiseks. Näeb ilus välja ning maitseb veelgi paremini.