Kuhu minna?

Emme ja beebi kinopäev Solaris Kinos, 18. märtsil

neljapäev, 12. märts 2015
Kui emme tahab kinno, siis emme läheb kinno! Solaris Kinos saab lapsega meeldivalt kino nautida, kartmata, et lapsenutt kaaskülastajaid häiriks. Kuidas nii? Äärmiselt lihtsalt, sest ka nemad on beebiga.

Kavas on:
Suurejooneline muiunasjutufilm "Tuhkatriinu" - Kalevi saalis
Seiklusrikas animatsioon "Muumid Rivieral" - Saku saalis

Emme ja Beebi Kinopäeva filmid algavad kell 11:00.Kohal tasub olla juba kell 10:00, kuna enne filme tutvustatakse pisikestele kinomaanidele ja nende vanematele erinevaid tooted ning jagatakse kingitusi.

Tooteid tulevad tutvustama:
  • Good Gout
  • Elulill
  • Hipp
  • Polarn O. Pyret
  • Lehepunkt
  • Väike Päike meisterdab lastega näpunukku
Oleme põhjalikult teie turvalisusele ja mugavusele mõelnud. Kui tuled autoga, ootab teid Solaris Keskuse avar parkla, kust otsetee liftiga toob teie pere otse kinno 3. korrusele.

Saalis põlevad nõrgad tuled terve seansi vältel ja kino heli on kraadi võrra vaiksem. Kinos on sel päeval mugavad mähkimislauad, niisked salvrätikud, garderoob ja kärude parkla. Evakuatsiooni ja turvalisuse huvides palume kärud jätta meie 3. korrusel asuvasse käruparklasse.

Emme ja Beebi Kinopäeva piletiostureeglid on järgmised:
  • Ühele külastajale koos kuni 3- aastase lapsega on pileti hind 3,50€. Kohti saab osta üle ühe, seega on teie kõrval alati 1 vaba koht beebi jaoks.
  • Alates 3. eluaastast tuleb osta lapsepilet (2,80€).
  • Kui kaasa soovib tulla näiteks issi, vanaema, sõbranna või üle 12a vanune laps, siis saab ta valida samamoodi Emme ja Beebi 3,50€ maksva pileti.
  • Kui emme soovib tulla 2 lapsega, siis peab ostma ühe emme ja beebi pileti (3,50€) ning juurde ühe lapsepileti (2,80€) ka siis kui teine laps on alla 3- aastane.Emme ja Beebi Kinopäeva seanssidele saab pileteid osta eelmüügist, Solaris Kino kodulehelt ning kinokassast. Emme ja Beebi Kinopäevale me pileteid ei broneeri.NB! Emme ja Beebi Kinopäevale on ka issid väga teretulnud!
Kohvikus Komeet ootab teid spetsiaalne BEEBIMENÜÜ - klientidele vanuses 1-17 kuud. Valmistame erinevaid värskeid aed- ja puuviljamehusid ning püreesid kõige pisematele.

Info ja kontakt:
event@solariskino.ee
www.solariskino.ee pood.minulaps.ee
 - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Üksikema Järva-Jaanis vajab oma kuuele lapsele riideid ja jalanõusid
MTÜ Do Good soovib seekord aidata ühte 6 lapsega ema Järva-Jaanist. Lastele oleks vaja kevad- ja suveriideid ning jalanõusid.
Pitsilised maapähklivõi-brownied
Maapähklivõi-brownied on mõnus maius nädalavahetusel küpsetamiseks. Näeb ilus välja ning maitseb veelgi paremini.
Kevadiselt lõbus murupea
Olen mõnusalt ümar, lõbus ja kevadine sõber. Kui sa jagad mulle piisavat vett, päikest ja armastust, siis ma kasvatan endale vallatud rohelised juuksed, mille lasen just sul soengusse lõigata. Just sina saad mulle elu anda.
Etendus - Piip ja Tuut metsas Piip ja Tuut Mängumajas, 14.-15. märtsil
märts
Seikluslik lugu mööda maid ja metsaradu, kaaslasteks ennemuistsed metsalood ja väike Sass. Uus etendus, mis valmis Lions Klubi Tallinna Vanalinn ettepanekul ja eesmärgiga - pakkuda ka nägemispuudega lastele teatrielamust.
Lastelavastus - Väikese onu saaga Teatri Kodus, 14. märtsil
märts
Lugu väikesest onust, kes otsib sõpra.