Esileht

Õde ja vend vajavad talveks riideid ning jalanõusid

laupäev, 24. oktoober 2015
MTÜ Do Good kogub abi vajavatele lastele (õele ja vennale) hooajalisi talveriideid- ja jalanõusid ning toariideid.

Vaja oleks eelkõige hooajalisi talveriideid (õue) ja jalanõusid, samuti toariideid.
  • Tüdruk- pikkus 130 cm – jalanumber 34
  • Poiss- pikkus 150 cm- jalanumber 36-37
Kui sul on kapis seismas ülaltoodud suurustele vastavaid riideid ja jalanõusid, on need väga oodatud.

Asjad kogutakse MTÜ Do Good Viimsi kogumispunkti. Kellel on võimalik, palun tuua otse sinna (saab saata ka Omniva või Smartpostiga Viimsi Keskusesse), aga võib ka omale sobivasse vastuvõtupunkti.

Kuidas ja kuhu asjad tuua?

Tallinnas Kristiinesse, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu kontorisse Västriku 8, (T ja R 15:00-18:00
L 13:00-16:00, tel 5322 5146 Kerstin), Peetrikülla Uusmaa teele (Laura, tel 5190 5209 ), Jürisse Rebase teele ( Sigrid, tel 513 5695), Viimsisse Jasmiini teele (Kati, tel 5645 3015).

PALUME ASJADE TOOMINE EELNEVALT KOKKU LEPPIDA KIRJUTADES MEILE TEADETESSE FB-is (www.facebook.com/DoGoodEstonia?fref=ts); SMS-idele ei pruugi me kahjuks kiirelt jõuda reageerida kiire tööpäeva sees, palun helistage. Meile saab saata asju ka postiga, selleks sobivad kõik variandid: SmartPost, Omniva, postkontorid, Cargobus. Sellisel juhul jääb postikulu saatja kanda. Smartposti või Omnivaga võib saata Peetri Selver, Laura, tel 5190 5209 .

Kui sul on ära anda VÄIKELASTE riideid, jalanõusid, mänguasju (v.a pehmeid) või lastetarbeid (mähkmeid, söögitoole, kärusid, voodiriideid jne), KOOLIEALISTE LASTE riideid (eriti oodatud just õueriided), jalanõusid, koolitarbeid, NAISTE- ja MEESTEriideid, jalanõusid, kodutekstiili, voodiriideid, tekke - patju, mööblit ja tehnikat jms , siis oleme väga tänulikud kui leiad aja need kokku panna ja meieni toimetada. Asjad peaksid olema siiski puhtad, kaasaegsed ja sellised, mida ka oma peres kasutaksid. 

MIDA ME EI OOTA? Asju mis on katkised, plekkidega, väga kulunud ning riideid, mis on väga moest läinud. 

KUHU ASJAD LÄHEVAD? Me toimetame asju abivajajateni koostööpartnerite kaudu, kelleks on ema ja lapse turvakodu, imikute, väikelaste ja puuetega laste turvakodu, Tallinna Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus, Karksi Hooldekodu, Haraka Kodu, vähekindlustatud pered Tapal, Kasside Turvakodu jt. Lisaks võivad meie poole pöörduda ka abivajajad otse. 

Kui tead kedagi, kellel on abi vaja, palu julgesti tal meiega ISE ühendust võtta!
E-mail: dogoodestonia@gmail.com

Vaata lisa Facebooki lehelt: www.facebook.com/DoGoodEstonia?fref=ts

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Laste mured ja rõõmud õpetaja pilgu läbi
Avaldame terapeudi ning lasteaia ja kooli õpetaja Kadri Sakala mõtiskluse laste rasketest tunnetest ja sellest, kuidas lapsi toetada. Kirjutis on esmakordselt avaldatud Salasõna lehel.
Eestis toodetud kvaliteetsed öko nõudepesumasina tabletid ÖRN
Eestis toodetud ÖRN nõudepesumasina tabletid ei sisalda kunstlikke lõhnaaineid, fosfaate ega kloori ning on seega sobivad allergikutele ning väikeste lastega kodudesse. 
Šokolaadimaius plaksuva suhkruga
Saabuval nädalavahetusel on igati mõnus ette võtta šokolaadimaiuse tegemine. Seda on lihtne valmistada koos lastega ning kindlasti on nad meelsasti valmis selles kaasa lööma.
Tallinna Linnamuuseumi perepäev ´Muuseum ärkab ellu´, 25. oktoobril
oktoober
Tallinna Linnamuuseum ärkab taas üheks päevaks ellu 25. oktoobril kl 11-16.00.
´Hunt ja seitse kitsetalle´ - lõbus ja kaasakiskuv laste õppeprojekt Estonia teatris
aprill
„Hunt ja seitse kitsetalle“ on Estonia talveaias toimuv üheosaline õppeprojekt 4-10 aastastele lastele, kes saavad algusest lõpuni kaasa lüüa ühe lavastuse sünniloos. Projekti eesmärk on läbi lõbusa mängu harida ja kasvatada muusikateatrile uut publikut. Jagame siinkohal teiega ühe pere emotsioone hiljutisest haridusprojekti külastusest.