Esileht

Nelja lapsega üksikema Keilast vajab lastele riideid ja jalanõusid

laupäev, 16. aprill 2016
MTÜ Do Good soovib aidata nelja lapsega üksikema, kes vajab riideid ja jalanõusid nii endale kui oma lastele.

Vaja oleks allolevate suurustega riideid ja jalanõusid:
  • emale riided suuruses L-XL ja jalanõud nr 39;
  • tüdrukule riided suuruses 140 ja jalanõud nr 36;
  • poisile riided suuruses 80-86 ja jalanõud nr 24-25;
  • poisile riided suurses 110-116 ja jalanõud nr 26
  • poisile riided suuruses 116-122 ja jalanõud nr 27-28
Keilas saab ema ka ise asjadele järele tulla. Muidu aga palub MTÜ Do Good toimetada asjad nende kogumiskohtadesse märgusõnaga "Keila ema".

Kui Sul on midagi pakkuda, palun kirjuta MTÜ Do Good Facebooki sõnumitesse www.facebook.com/DoGoodEstonia

Kuidas ja kuhu asjad tuua?
Tallinnas Kristiinesse, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu kontorisse Västriku 8, (T ja R 15:00-18:00
L 13:00-16:00, tel 5322 5146 Kerstin), Peetrikülla Uusmaa teele (Laura, tel 5190 5209 ), Jürisse Rebase teele (Sigrid, tel 513 5695), Viimsisse Jasmiini teele (Kati, tel 5645 3015).

PALUME ASJADE TOOMINE EELNEVALT KOKKU LEPPIDA KIRJUTADES MEILE TEADETESSE FB-is (www.facebook.com/DoGoodEstonia?fref=ts); SMS-idele ei pruugi me kahjuks kiirelt jõuda reageerida kiire tööpäeva sees, palun helistage. Meile saab saata asju ka postiga, selleks sobivad kõik variandid: SmartPost, Omniva, postkontorid, Cargobus. Sellisel juhul jääb postikulu saatja kanda. Smartposti või Omnivaga võib saata Peetri Selver, Laura, tel 5190 5209 .

Kui sul on ära anda VÄIKELASTE riideid, jalanõusid, mänguasju (v.a pehmeid) või lastetarbeid (mähkmeid, söögitoole, kärusid, voodiriideid jne), KOOLIEALISTE LASTE riideid (eriti oodatud just õueriided), jalanõusid, koolitarbeid, NAISTE- ja MEESTEriideid, jalanõusid, kodutekstiili, voodiriideid, tekke - patju, mööblit ja tehnikat jms, siis oleme väga tänulikud kui leiad aja need kokku panna ja meieni toimetada. Asjad peaksid olema siiski puhtad, kaasaegsed ja sellised, mida ka oma peres kasutaksid. 

MIDA ME EI OOTA? Asju mis on katkised, plekkidega, väga kulunud ning riideid, mis on väga moest läinud. 

KUHU ASJAD LÄHEVAD? Me toimetame asju abivajajateni koostööpartnerite kaudu, kelleks on ema ja lapse turvakodu, imikute, väikelaste ja puuetega laste turvakodu, Tallinna Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus, Karksi Hooldekodu, Haraka Kodu, vähekindlustatud pered Tapal, Kasside Turvakodu jt. Lisaks võivad meie poole pöörduda ka abivajajad otse. 

Kui tead kedagi, kellel on abi vaja, palu julgesti tal meiega ISE ühendust võtta!
E-mail: dogoodestonia@gmail.com

Vaata lisa Facebooki lehelt: www.facebook.com/DoGoodEstonia?fref=ts

 

Kommenteeri artiklit

Sandra H.
esmaspäev, 18. aprill 2016 18:06
..

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

7 põhjust, miks süüa küüslauku
Ilmselt on enamik meist kuulnud, et küüslaugu söömine on tervisele kasulik. See on imeline toiduaine, millel on palju erinevaid kasutusvõimalusi, olles seejuures tervisele niivõrd hea.
Probleemi lahendamise 8 etappi
Lapsevanemad on sageli keerulises olukorras, kui vaja leida lahendus lapsega seotud eriarvamusele, arusaamatusele või lihtsalt teineteise mittemõistmisele. Tuntud raamatu "Minu mõistus on otsas" autor Isabelle Filliozat pakub välja 8 tõhusat probleemi lahendamise etappi.
Punane toorjuustu sametkook ehk ´Red velvet´
Üks kevadine nädalavahetus on taas käes ning seda sobib ideaalselt tähistada sametiselt pehme "Red Velvet" koogiga.
Mida teha hääle tõstmise asemel?
Millest räägib see, kui me oma lähedaste peale häält tõstame, nende peale karjume? Kindlasti on selle taga hirm ja/või kogemus, et meid vaikselt ja rahulikult rääkides kuulda ei võeta ja kindlasti on selle taga meie oma katmata vajadused, meie enda rahulolematus ja valu kõigi nende asjade pärast, mis ei ole nii nagu me tahaksime. 
Perepäev Kesklinna Lastepolikliinikus, 16.aprillil
aprill
16. aprillil kell 11:00-12:30 toimub Tallinna Lastepolikliinikus TASUTA perepäev, mille teemaks on „Laps ei ole täiskasvanu“.