Esileht

Kolme lapse üksikema Saaremaal vajab abi

laupäev, 20. detsember 2014
MTÜ Naerata Ometi soovib aidata üksikema Saaremaal, kes kasvatab kolme last ja on grupi peal. Kaasinimeste abi on väga oodatud.

Kõige suuremaks mureks on hetkel söök ning seepärast palutakse kõigil, kellel vähegi võimalik, tuua (saata) MTÜ Naerata Ometi kontorisse (Estonia pst 7, Tallinn) erinevaid toiduaineid jms, mis võiks perele ära kuluda. Samuti pole lapsed saanud ammu magusat - kommi, küpsist jne.

Ära kuluks väga ka perele pikendatav voodi. 

Kes soovib rahaliselt panustada, siis avasime ka eraldi arvelduskonto SEB-s antud pere jaoks: EE741010220099937019, Saaja: Naerata Ometi MTÜ, Selgitus: Saaremaa 3-lapselise pere abistamine

Kellel võimalik aidata, siis võtke ühendust Kuno Kompus - 56254534 - kuno@naerataometi.ee

Teeme üheskoos ühel perel jõuluperioodi rõõmsamaks!


MTÜ Naerata Ometi
Naerata Ometi MTÜ abistab üle-Eestiliselt puudustes peresid ja erivajadusega lapsi. Abistame peresid ja lapsi, keda riik täna piisaval määral ei toeta ja kes on jäänud elu hammasrataste vahele. Lisaks haldame heategevusinfot vahendavat portaali www.help.ee, kus on info erinevate organisatsioonide poolt ellu viidavate projektide kohta, kuhu tahetakse toetajaid/sponsoreid/abistajaid leida.

Eesmärgid:
  • Erivajadustega lastele suunatud projektide elluviimine –peaasjalikult oleme abi suunanud peredele, kes on majanduslikult raskes olukorras, et oma lapsele ise vajalikku abi võimaldada ning keda paraku riik piisaval määral ei toeta.
  • Majanduslikes raskustes olevate perede abistamine! – Oleme abistanud ja abistame ka edaspidiselt majaduslikes raskustes vaevlevaid peresid. Peamiselt vajalike asjadega.
  • Erivajadustega laste ja nende perede nõustamine ja suunamine - Kõiki projekte me ise toetada ei jõua, kuid alati oleme valmis abistama infoga ning suunama ja nõustama abivajajaid.
  • Ühiskonna tähelepanu pööramine erivajadustega laste ja puudustkannatavate peredega seotud küsimustele! – Soovime, et ühiskond muutuks hoolivamaks, teadlikumaks ja sallivamaks

Loe lisa: www.naerataometi.eewww.facebook.com/naerataometi
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Rakett pole mänguasi ja laps pole kosmonaut - kasuta ilutulestikku ohutult!
Aastavahetus on kohe käes ning sellega kaasnev särav ilutulestik pakub palju silmailu. Selleks, et uus aasta algaks rõõmsalt, tervelt ja turvaliselt, jagab Päästeamet mõningaid soovitusi, millest peaks juhinduma ilutulestikku korraldades. 
Rühma liikmeks kasvamine ning mängu erinevad etapid
Liitumaks rühmaga, vajab laps teatud valmidusi. Mudilase mängude keerukamaks muutumine osutab hästi, kuidas sotsiaalsed pädevused tegelikult arenevad. Üheaastase lapse asjade ümber ajamise perioodist areneb neljandaks eluaastaks välja fantaasiarikkad rollimängud. Kõik läbitavad etapid on vajalikud, loomulikud ja neid ei tohiks vanem ise nö kiirendada.
 
14 ideed, kuidas pakkida jõulukink stiilselt, kiiresti ja nutikalt
Jõulukingitused on ilmselt juba paljudel olemas ning nüüd on vaja need toredad asjad kuidagi ära pakkida. Kingitusi saab pakkida stiilselt, lihtsalt ja väheste vahenditega. 
Makroonid – see ei ole raketiteadus
Makroonid on viimase aja üks trendikamaid maiustusi. Neid valmistatakse nüüd juba enamikes kondiitriärides ning kindlasti on mõned  proovinud makroonide küpsetamist ka kodus. Valdavalt arvatakse siiski, et tegemist on eriti keeruliselt valmivate maiustustega. Kui jälgida aga mõnda lihtsat näpunäidet, tulevad makroonid just sellised nagu peab– pealt siledad ja pragudeta ning ringikujulised.
Koguperelavastus - Kohtume laeval täpselt kell kaheksa, 21.12.2014-06.01.2015
jaanuar
Valge huumoriga koguperelavastus räägib sõprusest ja headusest. Sobib hästi vaatamiseks ka täiskasvanutele.