Esileht

Kaks Raplamaa peret vajavad abi

laupäev, 2. juuli 2016
MTÜ Do Good soovib aidata kahte peret Raplamaalt, kus ühes kasvatab ema üksi kahte last ning teises vanaema oma lapselast. 

Esimesele perele on vaja:
  • Poistele riideid suuruses 122-128 ning jalanõusid 30-33
Teises peres on vaja:
  • Köögimööblit (ruumi u 2,5 m)
  • Elektripliiti
  • Pesumasinat (eelistatavalt pealtlaetav) 
  • Riideid poisile suuruses 134-140 ja jalanõud suuruses 36-37. Eriti on vaja mõlema pere poistele dressipükse.
Perede kontaktisikule saab saata asju postiautomaati, käest-kätte anda Juuru vallas või tuua MTÜ Do Good kogumiskohta märgusõnaga "Juuru pered". 

Kui sul on midagi pakkuda, palun kirjuta MTÜ Do Good Facebooki sõnumitesse (www.facebook.com/DoGoodEstonia/)!

MTÜ Do Good'ile saab asju tuua:
Tallinnas Kristiinesse Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu kontorisse Västriku 8, (T ja R 15:00-18:00
L 13:00-16:00, tel 5322 5146 Kerstin), Kelvingi (Viimsi) (Laura 5190 5209), Jürisse Rebase teele (Sigrid, tel 513 5695), Viimsisse Jasmiini teele (Kati 56453015), Tallinna kesklinna (Kärt, tel 5116000)

KÕIKIDE ASJADE TOOMINE EELNEVALT KOKKU LEPPIDA, KIRJUTADES MTÜ Do Good sõnumitesse Facebookis või helistades ülaltoodud numbritele. 

Asju saab saata ka postiga, selleks sobivad kõik variandid: SmartPost, Omniva, postkontorid, Cargobus. Sellisel juhul jääb postikulu saatja kanda. Smartposti või Omnivaga võib saata Viimsi Selverisse (Laura 53510003)


 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lapse- ja noorukieas on alkoholi tarbimine sama ohtlik kui raseduse ajal
Kas noorele kodus alkoholi lubades hoiame ta eemal joomapidudest? Alkoholikogus, mis lapse aju ei kahjusta, on paraku uskumatult väike.
Lapse sügavamate vajaduste rahuldamine teeb lapse päriselt õnnelikuks
Vahel vallanduvad lapse tugevad tunded seetõttu, et tal on mingid rahuldamata jäänud vajadused, mida ta ei suuda sõnadesse panna. Enamik vanemaid keskendub sellistele füüsilistele vajadustele nagu uni, toit ja puhtus. Kuid me kipume ära unustama laste sügavamad vajadused...
Vutimunad teevad lapsed targaks
Ilusa kirju koorega väikesed vutimunad väärivad rohkem tähelepanu ja tarbimist, kuna tegemist on väga tervisliku vitamiinipommiga. 
Ole toeks lapse enesehinnangu kujundamisel
Juba kolme-nelja-aastasel lapsel on esialgne minapilt välja kujunenud. See koosneb nii teadmistest iseenda kohta kui ka suhtumisest iseendasse ehk enesehinnangust. Peale varast lapseiga satub laps mitmekesisemasse sotsiaalsesse keskkonda, kus teda hakkavad mõjutama nii mängukaaslased kui ka täiskasvanud.
Kõige tuntumad õuemängud lastele
Päevad on järjest pikemad ja ilmad soojemad. Lapsed kibelevad üha enam õue, kuid vahest saavad mänguideed otsa. Selleks, et hoog ei raugeks, jagame üle 20 erineva õemängu võimalust.