Esileht

Haiglaravil olevad lapsed ootavad mänguasju

laupäev, 9. august 2014
Kuni 24. augustini aitavad Itella SmartPOST ja MTÜ Aarete Laegas koguda Tallinna Lastehaiglas ravil viibivatele lastele kasutatud, aga korras mänguasju. Kampaania patrooniks on Lenna Kuurmaa.

Et haiglas veedetud aeg oleks rõõmsam, ootavad lastehaigla väiksed patsiendid lauamänge, Lego konstruktoreid, tubaseid liumägesid ja mängumaju, nukke, autosid, arvutimänge, puslesid.

Paki saatmine Itella SmartPOSTiga
Paki saatmiseks Itella SmartPOSTi kaudu tuleb kõik saadetavad esemed pakendada ühte pakki, näiteks kilekotti ning kirjutada pakile märksõna „Uuele ringile“. Paki maksimaalsed mõõtmed ei tohi ületada pakiautomaadi suurima kapi mõõtmeid (60 x 36 x 60cm).

Saadetise sisestamiseks tuleb pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt valida “Heategevus” ning järgida ekraanile ilmuvaid juhtnööre.

Kampaania raames on paki saatmisel ka sümboolne hind, vältimaks olukorda, kus automaatidesse tuuakse kõlbmatuid esemeid – vaid 1 € sõltumata kapi suurusest. Kogunenud tulu antakse üle SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondile.

Kui pakk on pakiautomaadi lubatud mõõtmetest suurem, võib selle toimetada otse MTÜ Aarete Laegas sorteerimiskeskusesse.

Vaata Itella SmartPOSTi pakiautomaatide asukohti: http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad
MTÜ Aarete Laegas sorteerimiskeskuse kontaktid leiad: http://aaretelaegas.ee/sorteerimiskeskus/

Lisainfo:
(+372) 43 54 547; (+372) 53 495 775
E-R 9.00-21.00 L-P 10.00-20.00

Itella SmartPOST OÜ:
Loomäe tee 13, 75306, Lehmja küla, Rae vald
info@smartpost.ee


Allikas: ​http://smartpost.mikare.net/et/est.html

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lapse esimesed eluaastad ja lahusolek vanematest
Arengupsühholoogid on üksmeelel selles osas, et kolm esimest eluaastat määravad suuresti edaspidise elukaare kulgu. Esimeste eluaastate jooksul toimub tormiline areng kõikides psüühilise ning füüsilise arengu valdkondades. See areng on kiirem, kui mis tahes hilisemates etappides kogu elu jooksul. 
Äädikaga kodu puhtaks
Äädikas on koduses majapidamises täiesti asendamatu. Äädikaga saab eemaldada kõikvõimalikke plekke, halba lõhna, lüüa läikima prilliklaasid, eemaldada katlakivi jne.
Kõige lihtsam jäätiseretsept - maasika-banaanijäätis
Seda jäätist on küll eriliselt lihtne teha ja maitseb hästi.
Arbuusitort - maitsev maius arbuusisõpradele
Arbuusitort on ideaalne suvine magustoit, maitseb nii suurtele kui väikestele. Ei ole mingit pikka ettevalmistust ja vaaritamist. Sobib ka neile, kes ei talu gluteeni- ja piimatooteid.
Jaani Seegi muuseum kutsub 30. augustil perepäevale - Leiust looks
august
Laupäeval, 30. augustil on Jaani Seegi muuseum sel hooajal viimast päeva avatud. Sel puhul kutsume külla kõiki arheoloogiahuvilisi. Muuseumi uudistamise kõrval saab sel päeval osa võtta mitmetest tegevustest, proovida kätt arheoloogina ning saada teada, kuidas saab potikillust tekst ajalooõpikus ehk kuidas sünnib leiust lugu.