Esileht

Aitame koguda turvakodude ja raskustes perede lastele pidulikke riideid ja jalanõusid

laupäev, 11. aprill 2015
Peagi on tulemas lasteaia- ja koolilõpu peod ning seetõttu alustas MTÜ Do Good pidulike riiete ja jalanõude kogumist turvakodude ning raskustesse sattunud perede lastele. 

Kui oled tegemas kevadist kapituulutust ning leaid kapist väikseks jäänud piduliku kleidi, kingad või ülikonna, siis too need MTÜ Do Good kogumiskohta.

Kuidas ja kuhu asjad tuua?
Peetrikülla Uusmaa teele (Laura, tel 5190 5209 ), Viimsisse Jasmiini teele (Kati, tel 5645 3015), Tallinnas kesklinna Söe tn-le (Kärt, tel 5116000). 

PALUME ASJADE TOOMINE EELNEVALT KOKKU LEPPIDA KIRJUTADES MEILE TEADETESSE FB-is www.facebook.com/DoGoodEstonia/timeline; SMS-idele ei pruugi me kahjuks jõuda reageerida kiire tööpäeva sees, palun helistage.

Meile saab saata asju ka postiga, selleks sobivad kõik variandid: SmartPost, Omniva, postkontorid, Cargobus. Sellisel juhul jääb postikulu saatja kanda. Smartposti või Omnivaga võib saata Peetri Selver, Laura, tel 5190 5209.

Kui sul on ära anda VÄIKELASTE riideid, jalanõusid, mänguasju (v.a pehmeid) või lastetarbeid (mähkmeid, söögitoole, kärusid, voodiriideid jne), KOOLIEALISTE LASTE riideid (eriti oodatud just õueriided), jalanõusid, koolitarbeid, NAISTE- ja MEESTEriideid, jalanõusid, kodutekstiili, voodiriideid, tekke - patju, mööblit ja tehnikat jms , siis oleme väga tänulikud kui leiad aja need kokku panna ja meieni toimetada. Asjad peaksid olema siiski puhtad, kaasaegsed ja sellised, mida ka oma peres kasutaksid. 

MIDA ME EI OOTA? Asju mis on katkised, plekkidega, väga kulunud ning riideid, mis on väga moest läinud. 

KUHU ASJAD LÄHEVAD? Me toimetame asju abivajajateni koostööpartnerite kaudu, kelleks on ema ja lapse turvakodu, imikute, väikelaste ja puuetega laste turvakodu, Tallinna Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus, Karksi Hooldekodu, Haraka Kodu, vähekindlustatud pered Tapal, Kasside Turvakodu jt. Lisaks võivad meie poole pöörduda ka abivajajad otse. 

Kui tead kedagi, kellel on abi vaja, palu julgesti tal meiega ISE ühendust võtta!

Vaata lähemalt: www.facebook.com/DoGoodEstonia/timeline

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Valmistoitudes sisalduvad emulgaatorid võivad tekitada soolepõletikku
Emulgaatoreid lisatakse paljudele toitudele (jäätistele, piimatoodetele, salatikastmetele, küpsistele, dessertidele jne), kuna need parandavad tekstuuri, pikendavad säilivusaega ning takistavad tootes olevate rasvade ja õlide eraldumist. Hoolimata toidutööstuste poolt korratavast mantrast nagu oleksid enamus E-aineid meile ohutud, näitavad rohked uuringud kahjuks vastupidist reaalsust.
Lapse toetamine käitumisvigade parandamisel - peegeldamine, heastamine ja vastutus
Kuigi lapsed punnivad alati keset võitlustandrit vastu, kui neil palutakse vabandada, tahavad nad tegelikult pärast seda, kui nende tunded on ära kuulatud, uuesti sideme luua ja perekonna sooja rüppe tagasi tulla. Kuidas toetada last, et ta võtaks vastutuse ja heastaks selle kahju, mis ta suhtele või varale tekitas?
Isetehtud vannikilpkonn
Väike armas kilpkonn, mille laps on endale ise meisterdanud, on vannis kõige toredam kaaslane.​ Meisterdamiseks kulub kõige rohkem 20 minutit (koos ettevalmistustega), seevastu mängulusti jätkub palju kauemaks.
Valetrühvlid datlitest ja kreeka pähklitest
Need hõrgud maiused on kätemäärimist väärt. Ja käsi tuleb nendega pisut määrida küll. Datlid ja kreeka pähkel on küll kalorirohked, aga kogu oma tervislikkuses on väärt maiustus nii lastele kui täiskasvanutele. Ja mis kõige parem - üks valetrühvel annab täiskõhutunde ja rahuldab magusavajaduse.
Lasteasjade kevadturg TTÜ Tudengimajas, 12. aprillil
aprill
Taaskord ootame 12.04.2015 kõiki külalisi suurele Heategevuslikule Lasteasjade Kevadturule Tallinnas, mis toimub TTÜ Tudengimajas, Ehitajate tee 5, Mustamäel kell 10:00 – 15:00.