Kuhu minna?

Võimelmispidu 2015 - Mäng - Pirita velodroomil, 31. mail

neljapäev, 28. mai 2015
Võimlemispeole on kaasatud igas eas lapsed ja täiskasvanud, nende seas 285 beebit ja väikelast. Osalejate hulgas näeb nii harrastusvõimlejaid kui ka tipp- ja rühmvõimlejaid Tallinnast, Harjumaalt ja Raplamaalt.

Tänavuse peo läbivaks teemaks on mäng ja nii on ka võimlejate rollid mängulised. 

Võimlemispeol näeb 14 erinevat etteastet, mille õnnestumiseks andsid oma panuse 12 kavade autorit ja 144 treenerit. «Ilmselt on üheks põnevamaks etteaste, kus lindudeks kehastunud beebid ja väikelapsed näitavad vanemate kaasabil, kuidas võimlemine on igati jõukohane ja rõõmupakkuv ka kõige pisematele meist,» rääkis Laas.

Eesti Spordiselts Kalevi korraldatava Tallinna võimlemispeo eesmärgiks on tähistada lastekaitsepäeva ning propageerida võimlemist laste ja noorte hulgas. 

Tallinna XVII võimlemispidu «Mäng» toimub Pirita Spordikeskuse velodroomil pühapäeval, 31. mail algusega kell 17. Sissepääs on kõigile tasuta.

Allikas: www.tallinncity.postimees.eepood.minulaps.ee
 - tuntud kaubamärgid, hea hind
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Vanalinna Päevad - Lastepäev, 1. juunil
juuni
Vanalinna Päevade raames on 1. juuni pühendatud lastele ning see on "Lastepäev". See päev on täis põnevaid üritusi ja tegemisi just lastele.
Lastekaitsepäev Tallinna Loomaaias, 1. juunil
juuni
1. juunil tähistatakse Tallinna Loomaaias lastekaitsepäeva, kus jätkub tegevust kogu perele. 
Lastekaitsepäev - Terve päev muuseumis - Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 31. mail
mai
Juba sel pühapäeval toimub saabuva lastekaitsepäeva puhul kogupere üritus Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla.
Laste laupäev Rocca Al Mare Rahva Raamatus, 30. mail
mai
Regio räägib lastele Maiasmoka atlasest! Seekord loeme ja vaatame kõigi magusasõprade teejuhti "Maiasmoka atlast" ja spetsiaalselt laste jaoks leiutatud "Regio Lotte atlast".
40 küsimust, mis paneb lapsed rääkima
Lapsevanemana soovime, et meil oleks lastega usalduslikud suhted. Hea suhte üheks aluseks on avatult vestlemine, kuid vahest ei ole lapsed eriti innustunud rääkima oma mõtetest, tunnetest või lihtsalt möödunud päevast.