Kuhu minna?

Lastekaitsepäev - Terve päev muuseumis - Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla, 31. mail

neljapäev, 28. mai 2015
Juba sel pühapäeval toimub saabuva lastekaitsepäeva puhul kogupere üritus Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla.

PEREPÄEVAL ON KAVAS:

KELL 11.30- 18.00 
Terve päeva jooksul saab maadluskeskuse Korrus3 juhendamisel teha tutvust maadlusega, mürada ja osaleda põnevates sportlikes tegevustes. (sobilik igas vanuses huvilistele)
Eraldi toimub ka väikelaste võimlemine 0-3 aastastele lastele koos vanematega
Väikelaste võimlemised toimuvad kell 11.00-11.30 ja kell 14.00-14.30;

KELL 12.00-13.00 
Muuseumi haridusprogramm „Tere tervis!” , kus saab läbi mängu ja aktiivsete tegevuste teada huvitavaid fakte meie inimese kehast, emotsioonidest, stressist ja sellest, kuidas sellega toime tulla;

KELL 14.00-15.00 
Laste psühhoterapeut Tiiu Arro loeng „Viha vajab vastust” mis räägib sellest, kuidas õppida toime tulema agressiivsete tunnetega (suunatud lapsevanematele)
Samal ajal toimuvad lastele muusikalised liikumised ning tujutõstavad tantsud tantsija ja koreograafia tudengi Liis Pokineni juhendamisel;

KELL 15.00-15.30 
Räägib FysioPai füseoterapeut Eliia Laats lastevanematele koolieeliku rühi seosest tervisega, tüüpilisematest rühiprobleemidest lastel ning rühti mõjutavatest teguritest. Samuti annab ta soovitusi lapsevanemale lapse rühiprobleemi ennetamiseks ning leevendamiseks.
Lapsed saavad samal ajal mängida muuseumimänge, meisterdada või kuulata tähetornis muinasjuttu;

KELL 15.30- 17.30
Tegutsevad muuseumis sõbrad Eest Abi- ja Teraapiakoerte Ühingust, et tutvustada oma tähtsaid tegemisi ja rõõmustada kõiki loomasõpru. Külla tulevad Irina ja tema kuldne retriiver Darnja , Heleri ja tema labradoriretriiver Steffi;

TERVE PÄEVA JOOKSUL
  • On avatud Triin Uueda toortoidukohvik, kus saab tutvuda tervisliku toortoidu maailmaga ja täiendada oma harjumisi toitumise vallas, nii et see tagaks püsivalt hea tervise ja energia.
  • Nagu ikka on avatud ka armas ja hubane Muuseumikohvik MMM…!
  • Lisaks on muuseumis ka kaks näitust, Sabina Palmi autorinukkude näitus „Perekond.Koosmängimine” ja Sally Lastestuudio õpilaste näitus „Heameel!”
  • Kavas võib tulla ette muudatusi.
  • Lastekaitsepäeva puhul on perepäeva pilet (sisaldad kõiki töötubasid ja loenguid) soodushinnaga 1 euro!
  • Alla 3-aastastele on sissepääs tasuta.
  • Programm toimub eesti ja vene keeles, oodatud on igas vanuses külastajad. Tegevused toimuvad toas ja õues, riietus sportlik ja mugav!
  • Töötubadesse ja loengutesse on võimalik registreeruda ka kohapeal.
Vaata lähemalt: www.facebook.com/events/375088709345823pood.minulaps.ee - tuntud kaubamärgid, hea hind
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lastekaitsepäev Tallinna Loomaaias, 1. juunil
juuni
1. juunil tähistatakse Tallinna Loomaaias lastekaitsepäeva, kus jätkub tegevust kogu perele. 
Võimelmispidu 2015 - Mäng - Pirita velodroomil, 31. mail
mai
Võimlemispeole on kaasatud igas eas lapsed ja täiskasvanud, nende seas 285 beebit ja väikelast. Osalejate hulgas näeb nii harrastusvõimlejaid kui ka tipp- ja rühmvõimlejaid Tallinnast, Harjumaalt ja Raplamaalt.
Laste laupäev Rocca Al Mare Rahva Raamatus, 30. mail
mai
Regio räägib lastele Maiasmoka atlasest! Seekord loeme ja vaatame kõigi magusasõprade teejuhti "Maiasmoka atlast" ja spetsiaalselt laste jaoks leiutatud "Regio Lotte atlast".
40 küsimust, mis paneb lapsed rääkima
Lapsevanemana soovime, et meil oleks lastega usalduslikud suhted. Hea suhte üheks aluseks on avatult vestlemine, kuid vahest ei ole lapsed eriti innustunud rääkima oma mõtetest, tunnetest või lihtsalt möödunud päevast.
Hammaste eest hoolitsemine
Kui hakkad lapse hammaste eest varakult hoolitsema, on sellest kasu terve elu. Tervetest piimahammastest saavad alguse tugevad jäävhambad ning hea suuhügieen aitab vältida probleeme nagu igemepõletik.