Kuhu minna?

Veekeskused üle Eesti - naudi suve edasi

neljapäev, 14. august 2014
Rannailmad on selleks hooajaks tõenäoliselt möödas. Veemõnude pikendamiseks on üle Eesti rohkelt veekeskuseid, kus kogu perega mõnusalt aega veeta. Siit leiad ülevaate Eesti populaarsematest veekeskustest.
AQVA veekeskuses leidub laialdaselt tegevust nii suurtele kui väikestele veesõpradele. Siin on 6 erinevat basseini: koskedega lainebassein "Tormine meri", vastuvoolu ujumisrada, mitmete veealuste massaaživõimalustega lõbubassein, aastaringselt avatud välibassein, 25 meetrine 6 rajaga sportbassein, valgusefektidega Black Hole liutoru, 2 lastebasseini (35 cm ja 90 cm sügavusega) ja mullivann.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.aqvahotels.ee/vee-ja-saunakeskus/hinnakiri
  Veepargi tõmbenumbriks on 55 ja 38 meetri pikkused  liutorud. Veepargis saab kätt harjutada korvpallis ning jõudu proovida veekahuri all. Põnevust loovad ka veekardinad, mille taga on koopad istepinkide ja veemassaažiga, purskkaev, langev veejuga, mullivannid ja vastuvoolu ujumise võimalus. Kõige pisemad külastajad saavad lustida väikestel liumägedel, lastebasseinis sulistades ja lõbusate veemänguasjadega mängides. 
Tutvu hinnakirjaga: http://www.aurakeskus.ee/veepark/hinnad/
  Lõõgastavad dušiatraktsioonid ja kuum mullibassein aitavad unustada argimured ja leida iseennast. Tulikuum Jaapani vann on nende lemmik, kel varbad tihti külmetavad. Sealt saadud soojus püsib kehas veel kaua. Pärast vanni saabub meeldiv rammestus ning siis võid pikutada meie pehmetel lamamistoolidel ja nautida baarist ostetud värskendavat külma jooki. Et ka pere pisemad liikmed meie veemuinasjutust osa saaksid, on nende jaoks olemas Kilpkonna Lastebassein.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.grandrose.ee/hinnakirjad/
  Kaasaegse sisustuse ja erinevate atraktsioonidega veekeskus on hea koht lõõgastumiseks kogu perele. Külastajate kasutada on: 6 rajaga, 25 m bassein; liutoru (46 m); bassein lastele; veealused massaažiseadmed; erinevad veekosed ning massaažid, suur mullivann, soome- ja aurusaunad.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.spordibaasid.ee/?id=29
  Tallinna vanalinnas asuv Kalev Spa on Eesti üks suurimaid veekeskusi. Kasutuses on ainulaadne 8 ujumisrajaga 50 m bassein, 25 m bassein, lastebassein, väikelaste fantaasiabassein, suur mullivann, pärlivann ning lillevann. Lapsi ootavad kolm erinevat liutoru. Veekeskuses asub 95°C Soome saun ja aurusaun. Pesemisruumides on kaks Soome sauna ja külmavee bassein.
Tutvu hinnakirjaga: http://kalevspa.ee/veekeskus/hinnakiri/
  Ujulas on 523,3 ruutmeetrine bassein, milles on kaheksa 25 m pikkust rada, sügavusega 1,05-1,65 m.  Eraldi on 136 ruutmeetrine bassein, mis ühenduses välibasseiniga.Väikebasseini madalam osa on 0,4 m ja sügavam 0,6 m sügav. Basseinis töötavad erinevad veemassaažid, lisaks on mullivann. Ujulas on l 55 m liurada, kus saab  arendada kiirust kuni 45 km/h.  Ujujatele on kasutada ka soome- ja aurusaunad.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.keilasport.ee/1079
  Laulasmaa Spa vee- ja saunakeskuse suurus on enam kui 1000 ruutmeetrit, kuhu kuuluvad kuus tavapärasest soojema veega päikeseküllast basseini, millest avaneb vaade kaunile männimetsale, lisades veemõnudele täiendava esteetilise naudingu. Ihu ja vaimu harimiseks ning puhastamiseks on 6 väga erinevat sauna. Kõrge merevaatega tornisaunas lisandub leilile mereliselt silmapiirilt hunnitut silmailu. 6 valgusküllast basseini: 20 meetri pikkune ujumisbassein; välibassein; vastuvoolubassein; lastebassein; mullivann; massaažibassein.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.laulasmaa.ee/vee-ja-saunakeskus/hinnakiri/
  Meresuu Spa & Hotel´il on tervislikke ning lõõgastavaid ajaveetmisvõimalusi pakkuv vee- ja saunakompleks. Spa võimaldab tutvuda vee tervistavate omadustega viisidel, mis kunagi üksluiseks ei muutu. Seitsme erineva basseini, viie sauna, vannide, vee- ja õhumassaaživannide ning duššidega Spa keskuses võib mõnusalt pikki tunde veeta nii üksi kui ka lähedaste seltsis. 
Tutvu hinnakirjaga: http://www.meresuu.ee/spaa/spaa/hinnakiri
  Veekeskus sisaldab kolme suurt sektorit: põhiline, vip-oaas ja lastetuba. Põhiline veekeskus: ujumisbassein, 25 m; välibassein; atraktsioonidega bassein; lastebassein; mullivannid; avatud terrass; 8 erinevat sauna; baar; lastetuba
Tutvu hinnakirjaga: http://www.noorusspahotel.com/et/piletite-hinnad
  Veekeskuse külastajate kasutada on normaalmõõtmetes 4 rajaga ujula. Lastele pakub palju rõõmu 52 meetri pikkune veeliumägi ja lastebassein. Mullivanni mahub korraga mõnulema 10 inimest.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.puhkaeestis.ee/et/spa-hotell-ruutli-veekeskus
  Veekeskus Aqua Spa võlub külastajaid põneva sisekujundusega kuid ennekõike erinevate lõõgastumisvõimalustega mitmetes erinevates basseinides ning saunades. Tervist turgutavad erinevad aurusaunad ning Soome saun. Veemõnusid saab nautida nii mullivannis kui ka aastaringses välibasseinis, kosutust pakub baariga bassein. Lisaks on kõige väiksematele külalistele ka lastebassein (mille sügavus on 30 cm). Unustamatu kogemuse jätab hamami suurel ja soojaksköetud kivilavatsil saunamõnude nautimine.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.tallinkhotels.com/et/tallink-spa-conference-hotel/aquaspa
  Korraga mahutab veepark oma 2-korrusele 700 külalist. Veepargis leiavad tegevust nii suured kui väikesed, nii noored kui vanad veesõbrad. Julgemaid ootab 4 m kõrgusel asuv hüppeplatvorm, vesi seal all on 4 m sügavune. Lõbusa adrenaliinisüsti saavad kõik liutorudest ja kärestikulisest mägijõest alla tuhisejad. Veepargis ootavad lisaks basseinid, mullivannid, kosed, Soome saun, aurusaun, Aqua baar, sooja veega välibassein (avatud ka talvel!), suveterrass ja baar.

Veepargi atraktsioonid võimaldavad tegevust kõigile – väikelapsest vanurini. Keerdtrepp viib 11 meetri kõrgusel asuvale stardiplatvormile, kus paikneb 4 erinevat liugtoru. Pikemad neist on 85-m pikkused. Lühim toru on ennekõike mõeldud väikelastele. Torudes liuglejad ei maandu basseini, vaid turvakanalisse.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.terviseparadiis.ee/veekeskuset/veeparket/hinnad
  Keskusest leiate: 7 erinevat sauna – lisaks auru- ja kolmele leilisaunale leidub soolakivi-, puukütte- ja kadakasaun.
erinevad basseinid ja mullivannid; väikestele külastajatele on  keskuses bassein suplemiseks ja eraldi bassein beebide ujutamiseks; suurematele külastajatele on rahulikuks supluseks spaas lesilabassein ning karastamiseks jahedaveeline välibassein; veealused jugamassaažid ja massaažitoolid; puhkenurgad soojade lamamistoolidega; spaa baari, kus saadaval kerged söögid ja värskendavad joogid. Saunade ja basseinide vahetus läheduses asuvad ka stiilsed hoolitsusteruumid, kust leiad suurepärase võimaluse lasta hellitada oma keha, nautides erinevaid massaaže ning kehahoolitsusi. 
Tutvu hinnakirjaga: http://www.spatallinn.ee/hinnakiri_saunakeskus/
  Veepargis on mineraalvee kontrastmullivannid 17°C ja 34°C – parandavad vereringet; mineraalvee mullivann (mineraalvesi kaevust nr.5); ujumisbassein – kolm 25-meetrist rada, sügavus 1,2–1,8 m; lastebassein 34°C – sügavus 0,7 m; beebibassein; vastuvoolukanal – uju vastuvoolu (või pärivoolu); veemägi – massaaž põhjast tulvava jõulise veejoaga; kivikliburada – lustlik merekalda jalamassaaž; survekosed – mõnusad vereringet parandavat massaažijoad; mineraalvee lesila – sombuse ilma varjupaik, hea kaamose vastu; troopilise vihma atraktsioon
Tutvu hinnakirjaga: http://www.spavarska.ee/Veekeskus/Hinnad

Kui tead veel teisigi toredaid kohti, anna sellest meilegi teada.

Allikas: http://www.teatoimeta.ee/KUHU_MINNA_LASTEGA_272.htmpood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad
Biolatte, Huggies, Herlitz ranitsad, Lotte voodi- ja vannitoariided, Weleda kosmeetika

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Elva Perekodu lapsed vajavad koolitarbeid
Elva Perekodu pakub asenduskoduteenust vanemliku hoolitsuseta lastele vanuses 4-17 eluaastat. Valdav enamik lapsi on koolilapsed ning seetõttu vajavad nad peatselt saabuvaks sügiseks koolitarbeid.
Aita lapsel saada väikseks printsiks või printsessiks
Kui su lapse unistuseks on saada printsiks või printsessiks, alustage õige krooni tegemisest. See on üks igati vahva ja loominguline näputöö.
Ettevaatust elektrooniliste aknaklaasidega!
Lastele meeldib mängida igasuguste nuppude ja pultidega. Autos olles peab sellele pöörama erilist tähelepanu, sest elektroonilised aknaklaasid võivad olla lapse jaoks ohtlikud.
Miks on selg sõidusuunas turvatool parim valik?
Viimasel ajal on Eestis järjest enam populaarsust kogunud selg sõidusuunas turvatoolid (SSS). See on väikelapse jaoks kõige turvalisem valik, mida tõestavad erinevad uuringud ja kokkupõrketestid.
Ole teadlik kalade päritolust ja selle tervislikkusest!
Kala söömine on kahtlemata tervislik, kuna sisaldab kasulikke vitamiine, mineraalaineid ja rasvhappeid. Selleks, et tarbiksid võimalikult puhast kala, on oluline teada selle päritolu.