Kuhu minna?

Veekeskused üle Eesti

kolmapäev, 13. august 2014

Tallink SPA & Conference Hotel - Sadama 11a, Tallinn, http://www.tallinkhotels.com/et/tallink-spa-conference-hotel
Veekeskus Aqua Spa võlub külastajaid põneva sisekujundusega kuid ennekõike erinevate lõõgastumisvõimalustega mitmetes erinevates basseinides ning saunades. Tervist turgutavad erinevad aurusaunad ning Soome saun. Veemõnusid saab nautida nii mullivannis kui ka aastaringses välibasseinis, kosutust pakub baariga bassein. Lisaks on kõige väiksematele külalistele ka lastebassein (mille sügavus on 30 cm).
Tutvu hinnakirjaga: http://www.tallinkhotels.com/et/tallink-spa-conference-hotel/aquaspa

Kalev SPA - Aia 18, Tallinn, http://kalevspa.ee/veekeskus/veekeskuse-uldinfo/
Tallinna vanalinnas asuv Kalev Spa on Eesti üks suurimaid veekeskusi. Teie kasutuses on ainulaadne 8 ujumisrajaga 50m bassein, 25m bassein, lastebassein, väikelaste fantaasiabassein, suur mullivann, pärlivann ning lillevann. Lapsi ootavad kolm erinevat liutoru. Veekeskuses asub 95° C Soome saun ja aurusaun. Pesemisruumides on kaks Soome sauna ja külmavee bassein.
Tutvu hinnakirjaga: http://kalevspa.ee/veekeskus/hinnakiri/

Meriton vee- ja saunakeskus - Paldiski mnt 4, Tallinn, http://www.meritonhotels.com/veekeskus/
Veekeskus asub Meriton Grand Conference & Spa hotelli I korrusel. Avatud esmaspäevast pühapäevani 07.00-22.00    
Soome saun meestele ja naistele 90 C; Aurusaun 45 C; Soolasaun 45 C; Aroomisaun 60 C; Aktiivbassein 1,2 - 1, 4 m; Lõõgastusbassein, 6 veealust massaaživoodit, sobiv ka lastele  0,4 - 0,6 m; 2 mullivanni 32 C ja 36 C; Kontrastjalavannid ja massaažiduššid; Puhkeala: 2 soojendusega lõõgastuspinki, 3 soojendusega lamamisalust ja lamamisalused basseini kõrval, privaatne puhkeala ja joogibaar; Neptuni ruum üritusteks - kuni 20 inimesele
Tutvu hinnakirjaga: http://www.meritonhotels.com/veekeskus_hinnakiri/​​

Aqva Hotel & SPA - Parkali 4, Rakvere, http://www.aqvahotels.ee/vee-ja-saunakeskus
AQVA veekeskuses leidub laialdaselt tegevust nii suurtele kui väikestele veesõpradele. Siin on 6 erinevat basseini: koskedega lainebassein "Tormine meri", vastuvoolu ujumisrada, mitmete veealuste massaaživõimalustega lõbubassein, aastaringselt avatud välibassein, 25meetrine 6 rajaga sportbassein, valgusefektidega Black Hole liutoru, 2 lastebasseini (35 cm ja 90 cm sügavusega) ja mullivann.
Tutvu hinnakirjaga: ​http://www.aqvahotels.ee/vee-ja-saunakeskus/hinnakiri

Tervise Paradiis - Side 14, Pärnu, http://www.terviseparadiis.ee/veekeskuset/veeparket
Veepargis leiavad tegevust nii suured kui väikesed, nii noored kui vanad veesõbrad. Julgemaid ootab 4 meetri kõrgusel asuv hüppeplatvorm, vesi seal all on 4 meetri sügavune. Lõbusa adrenaliinisüsti saavad kõik liutorudest ja kärestikulisest mägijõest alla tuhisejad. Veepargis ootavad Teid lisaks basseinid, mullivannid, kosed, Soome saun, aurusaun, Aqua baar, sooja veega välibassein (avatud ka talvel!), suveterrass ja baar.

Veepargi atraktsioonid võimaldavad tegevust kõigile – väikelapsest vanurini. Keerdtrepp viib 11 meetri kõrgusel asuvale stardiplatvormile, kus paikneb 4 erinevat liugtoru. Pikemad neist on 85-meetri pikkused. Lühim toru on ennekõike mõeldud väikelastele. Torudes liuglejad ei maandu basseini, vaid turvakanalisse.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.terviseparadiis.ee/veekeskuset/veeparket/hinnad

Keila Tervisekeskus - Paldiski mnt 17, Keila, http://www.keilasport.ee/
Ujula on avar ja valgusküllane ning basseinide kattematerjaliks on kaasaegne plastik, mis  tagab puhtuse ja turvalise keskkonna ujujatele-suplejatele. Ujulas on 523,3 ruutmeetrine bassein, milles on kaheksa 25 m pikkust rada, sügavusega 1,05-1,65 m.  Eraldi on 136 ruutmeetrine bassein, mis ühenduses välibasseiniga.Väikebasseini madalam osa on 0,4 m ja sügavam 0,6 m sügav. Basseinis töötavad erinevad veemassaažid, lisaks on mullivann. Ujulas on l 55 m liurada, kus saab  arendada kiirust kuni 45 km/h. Ujujatele on kasutada ka soome- ja aurusaunad.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.keilasport.ee/1079

Haapsalu Veekeskus - Lihula mnt 10a, Haapsalu, http://www.spordibaasid.ee/?id=86
Kaasaegse sisustuse ja erinevate atraktsioonidega veekeskus on hea koht lõõgastumiseks kogu perele.
Meie külastajate kasutada on: 6 rajaga 25 m bassein, liutoru (46 m), bassein lastele, veealused massaažiseadmed, erinevad veekosed ning massaažid, suur mullivann, soome- ja aurusaunad 
Tutvu hinnakirjaga: http://www.spordibaasid.ee/?id=296

Aura Keskus - Turu 10, Tartu, http://www.aurakeskus.ee/
Veepargi tõmbenumbriks on 55 ja 38 meetri pikkused  liutorud. Veepargis saab kätt harjutada korvpallis ning jõudu proovida veekahuri all. Põnevust loovad ka veekardinad, mille taga on koopad istepinkide ja veemassaažiga, purskkaev, langev veejuga, mullivannid ja vastuvoolu ujumise võimalus. Kõige pisemad külastajad saavad lustida väikestel liumägedel, lastebasseinis sulistades ja lõbusate veemänguasjadega mängides. Veeparki kuuluvad veel saun, kohvik, riietehoid lukustatavate riidekappidega ning suveperioodil päikeseterrass. 
Tutvu hinnakirjaga: http://www.aurakeskus.ee/veepark/hinnad/

SPA Hotell Rüütli - Pargi 12, Kuressaare, http://www.puhkaeestis.ee/et/spa-hotell-ruutli-veekeskus
Veekeskuse külastajate kasutada on normaalmõõtmetes 4 rajaga ujula. Lastele pakub palju rõõmu 52 meetri pikkune veeliumägi ja lastebassein. Mullivanni mahub korraga mõnulema 10 inimest.
Tutvu hinnakirjaga: http://www.puhkaeestis.ee/et/spa-hotell-ruutli-veekeskusAllikas: http://www.teatoimeta.ee/KUHU_MINNA_LASTEGA_272.htm

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Aita lapsel saada väikseks printsiks või printsessiks
Kui su lapse unistuseks on saada printsiks või printsessiks, alustage õige krooni tegemisest. See on üks igati vahva ja loominguline näputöö.
Veekeskused üle Eesti - naudi suve edasi
september
Rannailmad on selleks hooajaks tõenäoliselt möödas. Veemõnude pikendamiseks on üle Eesti rohkelt veekeskuseid, kus kogu perega mõnusalt aega veeta. Siit leiad ülevaate Eesti populaarsematest veekeskustest.
Ettevaatust elektrooniliste aknaklaasidega!
Lastele meeldib mängida igasuguste nuppude ja pultidega. Autos olles peab sellele pöörama erilist tähelepanu, sest elektroonilised aknaklaasid võivad olla lapse jaoks ohtlikud.
Miks on selg sõidusuunas turvatool parim valik?
Viimasel ajal on Eestis järjest enam populaarsust kogunud selg sõidusuunas turvatoolid (SSS). See on väikelapse jaoks kõige turvalisem valik, mida tõestavad erinevad uuringud ja kokkupõrketestid.
Ole teadlik kalade päritolust ja selle tervislikkusest!
Kala söömine on kahtlemata tervislik, kuna sisaldab kasulikke vitamiine, mineraalaineid ja rasvhappeid. Selleks, et tarbiksid võimalikult puhast kala, on oluline teada selle päritolu.