Kuhu minna?

Terves kehas terve vaim - programm koolinoortele 8.-14. juunil

neljapäev, 4. juuni 2015
8.-12. juunil toimuval tervisenädalal saab viie päeva jooksul õppida koka juhendamisel maitsvate söökide valmistamist, proovida aerusurfi, külastada seiklusparki ja teha palju muudki põnevat.

Kes on oodatud osalema?
Tervisenädalale ootame osalema 12–14aastaseid noori.

Mida tervisenädal pakub?
  • Programmi fookuseks on aktiivsed tegevused ja tervislik toitumine.
  • Iga päev õpitakse koka juhendamisel põnevate lõunasöökide valmistamist Kalamaja Kokaklubis (tervislikud burgerid, sushi, lasanje, Itaalia köök jpm).
  • Toiduvalmistamise juures räägitakse toiduainete päritolust ja sellest, miks on oluline osata ise süüa valmistada ning miks teha süüa just kohalikust hooajalisest toorainest.   
  • Iga päev on kavas põnevad sportlikud ja aktiivsed tegevused (orienteerumine vanalinnas, seikluspargi külastus, aerusurf jpm).
Osalustasu on 50 eurot osaleja kohta. Hind sisaldab kord päevas toitlustamist. 
NB! Programmis osalemata päevade eest osavõtumaksu ei vähendata ning tasu ei tagastata.

Tervisenädalal osalemiseks on vajalik registreerumine. Kohtade arv piiratud.
Registreeru SIIN. Registreerimine lõpeb 5. juunil 2015 või kuni kohti jätkub. 

Lisainfo tervisenädala kohta:
Heili Griffith
Noorsootöö osakonna vanemspetsialist, tervisenädala korraldaja
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
Tel: 641 1702, 5827 5130
E-post: heili.griffith@tallinnlv.ee

Lisainfo Facebooki lehel: www.facebook.com/events/717156011726491/pood.minulaps.ee
 - tuntud kaubamärgid, hea hind
Brändiriided ja -jalanõud, Biolatte, Carriwell, Cybex, Ecolab, GloMinerals, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Shea Mooti, Sonett, Weleda jt

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Eriliste Teletorni Inimeste ehk ETI suvi, 7. juunil
juuni
7. juunil toimub Tallinna teletorni õuealal iga-aastane suvehooaja avasündmus. Selle aasta tunnuslause „Eriliste teletorni inimeste suvi“ on pühendatud kõikidele neile, kelle elu sel suvel 35-aastaseks saav Tallinna teletorn ühel või teisel viisil on puudutanud. Ürituse raames avatakse torni suveõue atraktsioonid ja teletorni Suvegrill.
Tallinna Botaanikaaia suvehooaja avamine, 6. juunil
juuni
Soojad ilmad on kohal ja juba 6. juunil avab oma suvehooaja ka botaanikaaed! Selle puhul korraldame ühe lõbusa perepäeva, kus tegevust jagub nii väikestele kui suurtele - lustakas etendus, ekskursioonid eesti ja vene keeles ning meigikoolituse töötuba. Elamuse pakuvad jaapani võistluskunsti etendusega Budokani ja Budokooli õpilased.
Mis saab täiskasvanuna lastest, keda lohutatakse või premeeritakse toiduga?
Laste premeerimine või lohutamine on lapse tervisele otseselt kahjulik, sest täiskasvanuna on tal tavapärasest oluliselt suurem kalduvus ülekaalulisuse tekkimisele. Antud teemal on huvitava artikli kokku pannud otseomadelt.ee.
Mürgistusohud reisil laias maailmas
Kui Eesti loodus oma loomade ja taimedega on suhteliselt ohutu ning vähemalt tuttav keskkond siin elavatele inimestele, siis reisile minnes sõltub terveks- ja ellujäämine suuresti ettevaatusest. 
Aita lapsel üle saada tüütust harjumusest
Vahest on lastel mingid harjumused, mis on äärmiselt tüütud või ebaesteetilised (küünte närimine, nina nokkimine, asjade suhutoppimine jne). Lapsevanema pidev näägutamine ei aita seda probleemi kuidagi lahendada, selle asemel on muid võimalusi.