Kuhu minna?

Tantsuline jalutuskäik 'Kohtumine Juulikaga' Eesti Vabaõhumuuseumis 31. mai

neljapäev, 12. mai 2016
“Kohtumine Juulikaga” on tantsuline lavastus lastelt lastele, ajast mil sündisid ja pidasid lapsepõlve meie vanavanemad.

Tantsuline jalutuskäik koos Juulika ja Tantsuklubi KOIT õpilastega kulgeb läbi vabaõhumuuseumi õuede ja õpetab lastele eesti talurahva elu ning laseb neil endalgi selles kaasa lüüa. Tantsuline jalutuskäik kestab 60 minutit ja lõpeb vabaõhusimmaniga muuseumi kiigeplatsil.

Üritus algab kl 18.00
 

Vaata lisaks: evm.ee/est/sundmused/uritused

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Jaanipäiv ja Ivan Kupala Eesti Vabaõhumuuseumis 6. juuli
juuli
Juba teist korda tähistame Eesti Vabaõhumuuseumis jaanipäeva ka vana kalendri järgi.
Jaanipäev Eesti Vabaõhumuuseumis 23. juuni kell 19-24
juuni
Aasta kaunimal ja valgeimal õhtul saab vabaõhumuuseumis lustida täiel rinnal.
´Elav ajalugu 2016. Muinasajast keskaega´ Eesti Vabaõhumuuseumis 21.-22. mai
mai
„Elav ajalugu“ on rahvusvaheline taaskehastajate üritus, kus tutvustatakse külastajale erinevate ajaperioodide eluolu muinasajast keskajani. 
Kuidas rääkida lapsele, kust lapsed tulevad?
Kui varakult ja kuidas lastesaamisest rääkida, mida arvata nn kapsalehe- ja kurejuttudest, miks pakuvad nn „pepunaljad“ lastele lõbu ning kas mingist vanusest alates ei sobi lapsel olla teiste ees alasti? Sellest kõigest kirjutab Perekeskuse Sina ja Mina pereterapeut Tiina Teska.
Kuidas efektiivselt piire kehtestada?
Teil ei õnnestu mitte kedagi mitte midagi tegema sundida. Laps kuulab sõna teievahelise usaldusel ja kiindumusel põhineva suhte tõttu. Teine võimalus on muidugi hirm, mis on hetkeliselt efektiivne motivatsiooniallikas. Ent kuna te peate ähvardustega üha karmimaks minema, kaotab hirm ajapikku oma efektiivsust.