Kuhu minna?
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.

Tantsi koos Timbu-Limbuga

pühapäev, 5. november 2017
Detsembris esietendub Rakvere Teatris talvelavastus "Timbu-Limbu". See on muusikaline lastelugu kõigile, kes armastavad talvel lund süüa. Enne seda kutsub aga Timbu-Limbu lapsi saatma tantsuvideosid ning loosimisele lähevad teatripiletid.

Kas oled kunagi tundnud seda maagilist hetke, et sa ärkad hommikul üles ja terve maailm oleks justkui unne suikunud ja midagi on väga valesti?

Just nii juhtub Rakvere Teatri talvelavastuses „Timbu-Limbu”. Sealsed mänguasjad ärkavad ellu ning avastavad, et talv on kuhugi ära kadunud. Kas on ta magama jäänud? Lund ei tule ja lapsed üle maailma on kurvad, et ei saa minna kelgutama ega teha isegi kõige väiksemat lumememme. Mänguasjad asuvad teele, et talv üles äratada ja lumi tagasi tuua. Oma teel kohtavad nad mitmeid takistusi, kuni jõuavad lõpuks veskini. Mänguasjad proovivad talve üles äratada ja kui juba tundub, et midagi enam ei aita, hakkavad nad tantsima. Nende tants on reibas nagu hommik ise! Kuid kas õnnestub neil talv üles äratada?

Talvelavastuse "Timbu-Limbu" esietendus toimub Rakvere Teatri suures saalis 9. detsembril. Detsembris on Rakvere Teatris jõulumaa ja kingitused.

Et selles kindel olla, läheb meil vaja teie abi! Koos tantsides õnnestub meil kindlasti päeva nii hästi alustada, et ka talv ärkab üles. See on see, mida sa saad teha: vaata mänguasjade tantsu, siis tantsi ise nagu nemad. Kui sa soovid võid lisada tantsule oma samme ja tantsida ka natuke teistmoodi.

Nii tantsivad meie tegelased: www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=8OSPEhYRVvk
Ja siin väike õppevideo: www.youtube.com/watch?v=GZr34in3SSU

Seejärel saatke meile oma tantsust video. Kõige toredam, kui laete video üles 1. detsembriks YouTube`i või Vimeo keskkonda ja saadate meile video lingi meiliaadressile timbulimbu@rakvereteater.ee.

Kõik videod paneme üles teatri kodulehele ning parimaid jagame Facebookis. Timbu-Limbu loosib kõigi osalejate vahel välja teatripiletid Rakvere Teatri lastelavastusele „Päästame ema”, mis esietendub jaanuaris 2018.

Koos tantsides äratame talve!


Rakvere Teater
www.rakvereteater.ee

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Gluteenivabad makadaamia pähkli ja šokolaadi küpsised
Rikkalikud küpsisepätsikesed krõmpsuvate makadaamiapähklite ja tumeda šokolaadiga. Mõnusad hommikukohvi kõrvale, lapsele kooli kaasa või õhtuse sidrunitee juurde nautimiseks.
6 asja, mida võiksid teada ökokosmeetikat kasutama hakates
Kui oled harjunud kasutama igapäevaselt tavakosmeetikat, võib üleminek ökokosmeetikale olla keeruline ja segadust tekitav. Seetõttu on hea teada, millised on selle kasutamise eripärad.
Vanillised maapähklivõi küpsised
Mõnusalt tummise ja rikkaliku maitsega maapähklivõi küpsised sobivad imeliselt nädalavahetuse tähistamiseks.
Avokaadodessert Brasiilia moodi
Avokaadost ja jäätisest saab kokku segades imelise koosluse. Vähe komponente, lihtne teha ja lõpptulemus viib lausa "keele alla".
Tallinna vanalinna kaheksa muuseumi haridusprogramm Koolipäev 'Puust ja punaseks' 7.-17. novembril
november
Novembris on taas tulemas põnevad koolipäevad Tallinna vanalinna kaheksa muuseumi ja keskuse ühises haridusprogrammis "Puust ja punaseks".