Kuhu minna?

Tallinna Botaanikaaia suvehooaja lõpetamine, 04. oktoobril

neljapäev, 1. oktoober 2015
Tallinna Botaanikaaed lõpetab suvehooaja 4. oktoobril ning tervitab sügist teadusteatriga.

Keemia on imeline leiutis: see paneb üllatusest ahhetama nii suure kui väikese. Teadusbuss silmapetetega ei tegele, publikule näidatakse tõelist teadust. Tihtipeale seisavad esmapilgul võimatute nähtuste taga vahvad loodusteadused, eelkõige keemia ja füüsika. Katseid leidub värvi müstilistest muudatustest kuni ehmatava pauguni, leegitsevast tulest salapärase uduni. Tahad teada saada, mis teeb aastavahetusel ilutulestiku roheliseks? Või mis asi on vedel lämmastik? Tule kohale ja saa teada!

Lisaks toimuvad traditsioonilised ekskursioonid looduses koos Eesti parimate giididega ning kõik huvilised saavad töötubades kasvatada vesiklaasis kristalle, teha kodustest vahenditest laavalampi ning maitsta kohapeal valmistatud teaduslikku jäätist!

Virxgrill küpsetab suus-sulavaid erisuguseid pannkooke-pliine, grillwrappe ja kreppe, nii väikeseid kui suuri.

Ajakava:
Kell 12.00 Teadusbussi teater
Kell 13.00 –14.00 töötoad
Kell 13.30 ekskursioonid eesti ja vene keeles

Töötubadesse palun registreerida numbril 606 2660

Sissepääs botaanikaaeda tavapiletiga hinnakirja alusel.
Lisainfo botaanikaaia kodulehel www.botaanikaaed.ee ja Facebookis: www.facebook.com/events/913274138727790/

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lihtne seebitegu, mis on jõukohane ka lastele
Üheks viirushaiguste ennetamise viisiks on kindlasti kätepesu. Selleks, et teha kätepesu lapse jaoks huvitavamaks, valmistage koos üks tore glütseriiniseep.
Must pässik ehk rahvakeeles kasekäsn parandab immuunsüsteemi
Rahvakeeles kasekäsnana tuntud must pässik on elav näide sellest, et teadlik inimene saab enda ja oma pere tervise huvides igapäevaselt väga palju ära teha. Natuke loovust ja tahtmist ja nii see loodusest tulev väga tugev immuunsust tõstev seen ka igapäeva lauale jõuab. 
Karastusjookide `dirty secret´ ehk mis on ühist populaarsel säilitusainel ja vähil?
Värsekelt ilmus toitumistarkus.ee lehel mõtlema panev artikkel karastusjookides sisalduva säilitusaine naatriumbensoaadi ning selle seose vähiga. Avaldame siinkohal antud kirjutise.
Mida saab lapsevanem teha väärkohtlemise ennetamiseks
Lapse väärkohtlemise ennetamiseks on mitmeid võimalusi. Eelkõige on tähtis hoida lapsega usalduslikku suhet, olla lapse jaoks alati olemas ning olla tähelepanelik võimalike ohumärkide suhtes.
Mida peaks iga lapsevanem teadma teismeea kohta?
Laste teismeea kohta on palju müüte ja ootusi. Teismeiga on arenguperiood, mille jooksul avaneb lastel teistkordselt võimalus teada saada, kes nad on ning kasvada rohkem iseendaks. Kuid sageli ei anta lastele seda võimalust. See on kasulik lugemine ka noortele lapsevanematele, kellel on laste teismeaeg veel kaugel.