Kuhu minna?

Tabasalu Päev, 22. augustil

kolmapäev, 19. august 2015
Sel aastal juba kuuendat korda toimuv Harku valla suvine suursündmus toimub traditsiooniliselt augusti kolmandal laupäeval 22.augustil Tabasalus Tui pargis. Nii nagu möödunud aastatelgi on ka tänavu oodata tipptasemel kontsertprogrammi, kus võimsa heli-, valgus- ja videotehnika kaasabil esinevad Eesti superstaarid. 

Juba oleme teavitanud, et üles astuvad tõelised eestlaste lemmikud Ott Lepland, isa-poeg Mait ja Mikko Maltis ning peaesineja Koit Toome! Lisades Tabasalu Päeva Facebooki-lehe endale meeldivaks, oled esimesena kursis kõigi värskete uudistega ning samuti korraldatakse lehel põnevaid auhinnamänge. Peol esinevad ka konkursi Harku Valla Laululaps tänavused võitjad.

Otse loomulikult tulevad ka sel aastal suur laste- ja noorteala, kirbuturud ning külluslik toitlustusala.

Suvise suurejoonelise peo korraldamisel on Harku valla koostööpartneriks Strantum OÜ ja Tabasalu Spordikompleks, kelle eestvedamisel avatakse Tabasalu Päeval eksklusiivne Tervisetänav. Tervisetänaval pakutakse 17 erinevat teenust, kus külastajad saavad mõõta enda tervislikku seisundit – teiste seas on võimalik kohapeal teha nii EKG ehk südame elektrilise aktiivsuse kaardistamise protseduuri, CO mõõtmist, mis näitab vingugaasi taset organismis, kui ka teisi uuringuid ja teste, mis aitavad kaardistada inimese tervislikku seisundit.

Programm

KONTSERTALA
 • 15.00 Tabasalu ÜG Neiud (alias TCIBE) juhendaja Astrid Väizene ja Rahvusvahelise tantsupäeva  võitjad
 • 15.30 OMAtsirkus – OMAtsirkus on laste ja noortekollektiiv kes tegeleb kaasaaegse tsirkusekunstiga juba 15 aastat. OMAtsirkusel on tsirkusetrikk jätkuvalt olemas, aga see ei pruugi enam olla asi iseeneses, pigem osake tervikust. Sellise tsirkusega võib teha ja väljendada sisuliselt kõike, sealhulgas käsitleda inimeseks olemise rõõmu ja valu – miski pole võimatu.
 • 16.00 Harku valla Laululapse 2015 võitjad.
 • 18.30 Mait ja Mikko Maltis
 • 20.00 Loositakse välja SMI ja Olympic Casino auhind.
 • 20.15 Ott Lepland
 • 21.30 Koit Toome 
TABASALU PÕNGERJATE PIDU JA NOORTEALA AVATAKSE 12.00
 • 13.00 VILEKOMMI PUHUMISE VÕISTLUS. Iga laps saab vilekommi, millega tuleb puhuda võimalikult pikk vile. Kõige pikema vile puhuja on võitja.
 • 14.00 PUZZLEDE KOKKUPANEMISE VÕISTLUSED. Iga laps saab puzzle, mis tuleb märguande peale kokku panna. Kiiremad ja osavamad saavad auhinnad.
 • 15.00 TILLUKE LASTEJOOKS. Tilluke lastejooks viiakse läbi vanuseklasside kaupa Tabasalu Päeva territooriumil. Jooksule ei ole vaja registreeruda. Kõikidele osavõtjatele on auhind.
 • 16.00 – 19.00 VÕISTLUSED: JALGPALLIGA, KORVPALLIGA  JA  TENNISEPALLIGA.
 • 19.00  LASTE LAULU- JA TANTSUTRALL
 • 13.00 – 20.00 KÄSITÖÖKODA Käsitöökojas saavad lapsed joonistada ja meisterdada.
TERVISETÄNAV
Koostöös Strantum OÜ ja Tabasalu Spordikompleksiga avatakse Tabasalu Päeval eksklusiivne Tervisetänav mille protseduurid on külastajatele tasuta. Tervisetänav on avatud 12:00 – 18:00.

Piletiinfo
 • Harku valla elanikule eelmüügist – 3 eurot
 • Harku valla elanikule kohapeal – 5 eurot
 • Harku valla pensionäridele ja kuni 14aastastele noortele on üritus tasuta.
 • Piletid külastajatele väljaspoolt Harku valda – 10 eurot
Vaata lisa: tabasalupaev.ee
www.facebook.com/TabasaluPaev?fref=tspood.minulaps.ee
 - tuntud kaubamärgid, hea hind
Brändiriided ja -jalanõud, Biolatte, Carriwell, Cybex, Ecolab, GloMinerals, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Shea Mooti, Sonett, Weleda jt

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

MTÜ Do Good otsib väikesele poisile riideid
MTÜ Do Good otsib seekord väikesele poisile igapäevaseid riideid suuruses 86-92.
Suvised mini-toorjuustukoogid
Mõnusalt suvine toorjuustukook valmib lihtsalt ning sobib hästi nii oodatud kui ootamatute külaliste jaoks.
Tallinna Loomaaia 76. sünnipäev, 25. augustil
august
Tallinna Loomaaed tähistab 25. augustil traditsiooniliselt oma sünnipäeva eriprogrammiga. Sissepääs sel päeval ainult 2 eur.
Tugevatoimeliste puhastusvahendite kasutamine ohustab kogu pere tervist
Paljudes puhastustoodetes sisalduvad kemikaalid on söövitava toimega, võivad ärritada nahka ja hingamisteid ning põhjustada allergiaid. Mürgistuskeskuste andmetel on enamik juhtumitest, kus inimesed on kokku puutunud ohtlike kemikaalidega või saanud mürgistuse, seotud puhastustoodetega. Ägeda mürgistuse juhtumid puudutavad sageli alla kuueaastaseid lapsi, kes on neid kogemata alla neelanud või ümber ajanud.
13 nõuannet häbeliku lapse toetamiseks
„Häbelikkus“ võib takistada lastel suhtlusoskuste omandamist, mis aitavad neil olla osa grupist ja see võib mõjutada nende kooliedukust, kuna neis tekitab küsimuste küsimine ärevust. Mis veel hullem, mõned lapsed kujundavad seetõttu välja isolatsiooni mustrid, mis takistab neil teistega tutvumast, sõprust loomast ja lihtsalt teiste inimestega suhestumast.