Kuhu minna?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!

Sinise Lõvi lõu(n)apoolikud Maarjamäe Lossis, alates 12. oktoobrist

teisipäev, 8. oktoober 2019
Maarjamäe lossis alustavad kord kuus toimuvad  Sinise Lõvi lõu(n)apoolikud. Esimene neist: “Lõvi jälgedes” toimub laupäeval, 12. oktoobril kell 12.00-14.00.

Esimesel kohtumisel jutustab Eesti suurim loomatundja Aleksei Turovski lõvist vabas looduses. Mängime koos otsimismängu liikudes mööda Sinise Lõvi jäljerada muuseumi püsinäitusel „Minu vaba riik“ ja kindlasti leiame ka jäljetekitaja enda. Järgneb taskulõvi meisterdamine ning näljased lõvipojad saavad pannkookidega maiustada Maarjamäe lossi restoranis. Keegi ei pea lahkuma ilma Sinise Lõvi kaisutuseta!

 
Oodatud on kogu pere, eriti hästi sobivad perehommiku tegevused lastele vanuses 5-10 aastat.
 
Maarjamäe lossi restoranis kehtib erimenüü.
 
Perepilet 10 €, üksikpilet 5 €.
 
Järgmine perehommik “Sinine Lõvi kuulab tondijutte” toimub 9. novembril.


Vaata lisainfot: www.ajaloomuuseum.ee

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Et laps saaks elus hakkama
Mida vajab laps, et oma eluga hästi hakkama saada? Kuidas saame vanemana oma last toetada? Krista Kivisalu on teinud intervjuu Norra pedagoogi ja lastevanemate kooli eestvedaja Godi Kelleriga. Siit on nii mõndagi kõrva taha panna. 
ENGEL soe pesu on talvisel hooajal parim valik!
Vill on oma olemuselt unikaalne materjal – pehme, vastupidav, hästi niiskust imav ning kehatemparatuuri reguleerivate omadustega. Järjest enam ostetakse lastele sünteetiliste riiete asemel villapesu, villaseid kampsuneid, mütse, kindaid jm. 
Toorjuustu täidisega kreekerid
Üks väga lihtne, kodune ning mõnusalt maitsev magustoit sobib maiustamiseks igal ajal.
Kuidas valida õiget koolikotti?
Sügis ja uus kooliaasta läheneb kiiresti. Õigesti valitud koolikott on lapse kooliteel olulise tähtsusega, kuna see on igapäevaselt aktiivses kasutuses. 
Eesti Ajaloomuuseumi loovuslaager koolilastele augustis
august
12.-15. augustil on 8-12-aastased lapsed oodatud linnalaagrisse, et arendada loovust ja eneseväljendusoskust läbi lavalise liikumise.