Kuhu minna?
Ajalooline sünnipäevapidu Maarjamäe Lossipargis 19.06
juuni
19. juunil toimub Maarjamäe lossipargis Ajaloomuuseumi 160 ning Teatri- ja Muusikamuuseumi 100. sünnipäeva suur tähistamine. Tegemist on lustaka peoga, kuhu on oodatud kõik – mudilastest täiskasvanuteni.

Sinise Lõvi lõu(n)apoolik Filmimuuseumis koos teadusteatriga

neljapäev, 15. oktoober 2020
Laupäeval, 17. oktoobril kutsub Sinine Lõvi lapsi Filmimuuseumisse leiutaja põnevat ametit proovima ja teadusteatrit vaatama.

Sinine Lõvi on kutsunud külla katseid demonstreerima teadusteatri „Kolm Põrsakest“. Osalejatele tutvustatakse ka Filmimuuseumi nn Illusioonide korrusel filmi-eelseid pildiliigutajaid ja käed-külge masinaid, millest vanimad leiutati juba 17. sajandil.
 
Ja loomulikult on koos oma perega võimalik ise üks võlumasin valmis teha. Kõigil osalejatel on pärast võimalus veel muuseumis ringi luusida, üles otsida Sinine Lõvi ja tema soojad kaisutused. Õues on mõnus Eesti kaardi kujuline mänguväljak ja palju ruumi kõigile.
 
Avatud on ka Laste Vabariik ning Riviera Palais Brasserie Maarjamäe lossis, mis pakub spetsiaalset lastemenüüd.
 
Osalemine Maarjamäe keskuse perepiletiga 10.-
 
Muuseumiüritustel kehtib hajutatuse põhimõte ning kohapeal on olemas desinfitseerimisvahendid.

Vaata lähemalt siit
 
 
 
Uudishimulik Sinine Lõvi. Foto: Vahur Lõhmus
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Maarjame lossi perepäev ´Sinine Lõvi loeb´ juba 21.11
november
21. novembril kell 11.00-13.00 toimub Maarjamäe lossis perepäev "Sinine Lõvi loeb“. Ühiselt seigeldakse mööda jäljerada ning otsitakse parimaid lasteraamatuid. Osalejad saavad juttu kuulata ja joonistada. Tegevusi kogu perele! 
Pühapäevane lastekino Filmimuuseumis
detsember
Pühapäeviti on väikesed ja suuremad filmisõbrad oodatud Filmimuuseumi kinosaali, et koos toredaid lastefilme vaadata. Kõik filmid on dubleeritud eesti keelde.
Seikluslik linnalaager 'Kaheksa ühe hoobiga' kutsub koolivaheajal lapsi põnevale otsimismängule
oktoober
20.–23. oktoobril kutsuvad kaheksa Tallinna vanalinnas asuvat muuseumi 1.–3. klassi lapsi põnevale otsimismängule linnalaagris „Kaheksa ühe hoobiga“. Seekordse laagri teema on „Keldrist katuseni“, mis tähendab, et seiklused viivad nii maa alla, maa peale kui ka taevasse!
FALKE Kids sokid ja sukkpüksid on laste lemmikud!
FALKE lastesokid ja -sukkpüksid võluvad lapsi oma pehmuse, mugavuse ja vastupidavusega. Tõeliselt uudne kvaliteet ja disain.
Maarjamäe Lossipäev 20. augustil
august
20. augustil on tulemas traditsiooniline Maarjamäe lossipäev. Tegevused kogu perele, muusikat, maitseid, eriekskursioone, meisterdamisi jm.