Kuhu minna?
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.

Piip ja Tuut vabaõhuetenduses - Preili Landskrone ja härra Pilstickeri armastuslugu 13.-15.06

neljapäev, 5. juuni 2014
Lavastus sai Salme Reegi nimelise teatri aastaauhinna 2014. Legend Toompea müüritornide saamisloost ehk ennemuistne lugu kahe noore leegitsevast armuloost, mis elab tänini vankumatult edasi kõrvuti seisvate lossitornide näol Toompeal.

Harjumatu silm hoomab küll ainult kõrget müüri kahe ajahambast puretud torni vahel, aga kes hoolikalt
vaatab, see näeb teineteisel käest kinni hoidvaid kivifiguure.

Lavastus koosneb paljudest vähekuuldud Eesti kohamuistenditest ja pärimuslugudest. Tragikoomilise legendi kirjutasid kokku, esitavad ja on vabaõhulavale seadnud Haide Männamäe ja Toomas Tross, abiks teatrikunstnik Mae Kivilo. Kaasa teevad muusikud Eeva Talsi (viiul ja laul) ja Villu Talsi (kitarr, mandoliin). Esietendus oli 3. juunil 2013.

Etendusi mängitakse Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja siseõues.
Etendused toimub iga ilmaga.
Avatud kohvik Koogel Moogel.

Link piletitele: www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika_ja_teater/preili-landskrone-ja-harra-pilstickeri-armastuslugu-muusikud-eeva-talsi-ja-villu-talsi-146925/

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Perepäev: Kõik on koos! Marko Matvere ja VLÜ kontsert Padisel 14.06
juuni
Sel aastal on Kallaste Turismitalus ja Kalju-Laval 14. juuni hoopis toredam, sest otsustasime meeles pidada seda, mis meil on – üksteist!
Idee koolivaheajaks - Vivendi algklassilaste linnalaager 9.06-29.08
juuni
Terve suve jooksul on algklassilastel võimalik osaleda Vivendi linnalaagris, mille teemaks on "Saame sõbraks puidu ja paberiga".
Väikelapse esmaabikoolitus
Lastevanemate teadmised lastehaigustest ning samuti last ähvardavatest ohtudest on esmatähtsad. Väikelapse esmaabikoolituselt saate informatsiooni sagedamini esinevatest lastehaigustest ning traumadest ja nõuandeid, kuidas olukorraga toime tulla.
Kuidas tagada laste turvalisus veekogude läheduses?
Ilmad lähevad järjest soojemaks ning õige pea on veekogudes vesi ujumiseks ja suplemiseks piisavalt soe. Et suvised veenautimised oleksid turvalised, peaks lapsevanem olema veekogu läheduses eriti tähelepanelik.
Kuidas pääseda puukide eest?
Puugihooaeg on alanud. Igal aastal hoiatatakse puugiga kokkupuute eest, kuna nendega võivad kaasnevad puukentsefaliit või puukborrelioos. Lapsevanemad on sel teemal eriti tundlikud, sest lapsed viibivad kevad-suvisel ajal väga palju looduses ja puugiga kokkupuute tõenäosus on üsna suur.