Kuhu minna?
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.

Pärimushommik kogu perele 04. oktoober

neljapäev, 2. oktoober 2014
Iga kuu esimesel laupäeval ootame peresid Viljandi pärimusmuusika aita osa saama pärimushommikutest, kus saab laulda, tantsida, mängida ning pillimängu proovida. Iga kord on pärimushommikul ka külaline, kes tutvustab mõnd põnevat pilli, laulab või jutustab lugusid.

Oktoobrikuus on pärimushommikul külas torupillikuninganna Cätlin Mägi, kes haarab endaga kaasa kindlasti ka posu teisi pille ja toredaid laulumänge.

Novembrikuus, veel enne kui liikvele asuvad Mardid ja Kadrid on pärimushommikul külas krutskeid täis moosekant Juhan Suits. Tema pillikotis leidub nii torupille kui vilesid, nii parmupille kui lugusid.

Jõulukuul on pärimushommikul külas keelpillivõlur Jaan Jaago. Tema võtab kaasa kitarri, mandoliini ja kotitäie muhedust ja ehedust. Tule ja veeda mõnus hommikupoolik pärimushommikul. Kohvikus küpsetatakse sel puhul ka pannkooke!


Loe lisaks: www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/mitmesugust/parimushommik-catlin-magi-151176
pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad
Biolatte, Ecolab, Fehn, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Muumi, Neutral, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Laste pärismushommik Piip ja Tuut Mängumajas 05. oktoober
oktoober
Annika Mändmaa pillimängu kuuleb tavaliselt Viljandi pärimusmuusika keskuses. Piip ja Tuut Mängumajas on ta juba mitmendat korda külas ja lummab oma vahetu esinemisega nii väikseid kui suuri kuulajaid. 
Muinasjutuhommik Teoteatris etendusega Tigu ja Tirts, 5. oktoober
oktoober
Miks rohutirts Sandy enam koju ei saa hüpata, kuidas tigu lennata soovib ja kuidas putukad oma orkestri teevad. Humoorikad lood rohudžungli kõige pisematest asukatest.
ZOOEXPO - kasside, näriliste, lindude ja roomajate näitus 4. oktoober
oktoober
Kõigil loomasõpradel on võimalus laupäeval külastada Zooexpo't, kus võimalik näha paljusid linde ja loomasid.
Tallinn International Horse Show 3.-5. oktoober
oktoober
Tuhanded fännid saavad kolme päeva jooksul Saku Suurhallis osa kõrgetasemelisest rahvusvahelisest ratsavõistlusest. Meelelahutust pakuvad ainulaadsed hobuetendused ja tuntud Eesti artistid. Eesti ratsaspordi suursündmusele on oodatud kõik – siin jagub põnevust igas vanuses hobusehuvilisele! Kõige pisematele on avatud lõbus lasteala.
Tantsuline etendus lastele - Rock'n Roll ja lehesadu 6.-10. oktoober
oktoober
Sünergia, mis sünnib, kui kokku saavad tippkoreograafid, 200 aastat vanad talumajad, tänapäeva tehnilised võimalused, ootusärevad lapsed ja sügisvärvilised lehed ongi puhas roknroll. Ainult 10 erakordset etendust, kasutage võimalust!