Kuhu minna?
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.

Muinasjutuhommik Teoteatris etendusega Tigu ja Tirts, 5. oktoober

neljapäev, 2. oktoober 2014
Miks rohutirts Sandy enam koju ei saa hüpata, kuidas tigu lennata soovib ja kuidas putukad oma orkestri teevad. Humoorikad lood rohudžungli kõige pisematest asukatest.

Lavastus: Jane Meresmaa-Roos
Heli ja valgus: Alar Simmermann
Kujundus: trupp

Osades: Jane Meresmaa-Roos, Marili Kurviste või Piret Viisimaa

Etendus toimub Teoteatris, Vana-Kalamaja 9a


Loe lisaks: www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/laste_-_ja_noorteteater/muinasjutuhommik-etendusega-tigu-ja-tirts-teoteater-151297/
pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad

Biolatte, Ecolab, Fehn, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Muumi, Neutral, Sonett, Weleda
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Royal Canini suur spordipäev aianduskeskuses Hortes, 4. oktoober
oktoober
4. oktoober on ülemaailmne loomade päev. See on päev, tunnustamaks loomi, et nad meil olemas on, ning  tähistamaks imelisi hetki, mida nad meile pakuvad – omakasupüüdmatute kaaslaste, pühendunud sõprade ja siiraste abistajatena. Tähistame seda päeva lõbusa heategevusliku kogupereüritusega, millele on õla alla pannud Royal Canin, Eesti Loomakaitse Selts ja koeraspordiklubi Koerus.
Laste pärismushommik Piip ja Tuut Mängumajas 05. oktoober
oktoober
Annika Mändmaa pillimängu kuuleb tavaliselt Viljandi pärimusmuusika keskuses. Piip ja Tuut Mängumajas on ta juba mitmendat korda külas ja lummab oma vahetu esinemisega nii väikseid kui suuri kuulajaid. 
Pärimushommik kogu perele 04. oktoober
oktoober
Iga kuu esimesel laupäeval ootame peresid Viljandi pärimusmuusika aita osa saama pärimushommikutest, kus saab laulda, tantsida, mängida ning pillimängu proovida. Iga kord on pärimushommikul ka külaline, kes tutvustab mõnd põnevat pilli, laulab või jutustab lugusid.
ZOOEXPO - kasside, näriliste, lindude ja roomajate näitus 4. oktoober
oktoober
Kõigil loomasõpradel on võimalus laupäeval külastada Zooexpo't, kus võimalik näha paljusid linde ja loomasid.
Tallinn International Horse Show 3.-5. oktoober
oktoober
Tuhanded fännid saavad kolme päeva jooksul Saku Suurhallis osa kõrgetasemelisest rahvusvahelisest ratsavõistlusest. Meelelahutust pakuvad ainulaadsed hobuetendused ja tuntud Eesti artistid. Eesti ratsaspordi suursündmusele on oodatud kõik – siin jagub põnevust igas vanuses hobusehuvilisele! Kõige pisematele on avatud lõbus lasteala.