Kuhu minna?

NUKU piletikampaania 4.-12. september, piletid soodsamad kuni -40%

neljapäev, 4. september 2014
Kampaania kehtib kõigile septembri, oktoobri ja novembri piletitele. Korraga kehtib piletitele vaid üks soodustus.

Kampaania ei laiene esietendustele ja Tallinnast väljas toimuvatele etendustele ning saatjapiletitele. Jõululavastused tulevad üksikmüüki 1. oktoobrist.
  • NUKU teatri piletite hinnad on sõltuvalt lavastusest 8 € (väikelastelavastused), 10 € (koolilastelavastused) või 15 € (täiskasvanute lavastused).
  • Väikelasteetendusele saab lapse saatja soetada saatjapileti hinnaga 4 € (üks saatjapilet ühe täispileti kohta).
  • NUKU teatri etendustele on vajalik osta pilet kõigile alates 1. eluaastast.
  • Piletid on müügil NUKU kassas ning Piletilevi müügikohtades üle Eesti.

Vaata lisa: www.nuku.ee/info-ja-piletid/pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad
Biolatte, Cybex, Huggies, Lotte voodi- ja vannitoariided, Neutral, Sonett puhastusvahendid, Yomi toidulisandid, Weleda kosmeetika kogu perele

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Piip ja Tuut Marsil - kogupereetendus 06.-07. ja 21. septembril
september
Piip ja Tuut otsustavad vaatama minna, kas see mida nad marslaste kohta on kuulnud, vastab ka tõele. Kas marslased plaksutavad peadega? Kas kõigile Marsile saabujatele mängitakse marssi ja pakutakse morssi? Kaugele planeedile saamiseks ehitavad klounid kosmoselaeva ja seda kõige kodusematest vahenditest.
Tallinna Linnamuuseumi muuseumiring Maailmaavastajad alustab septembris taas uut hooaega!
september
Saame igal kuul kokku Tallinna Linnamuuseumis, kus meisterdame ning kogume teadmisi ajaloost ja tänapäevast. Samuti käime mööda Tallinna muuseume ja külastame lõbusaid ning harivaid muuseumitunde! 
Allaneelatud patarei võib ohustada väikelapse elu
Meie ümber on aja möödudes tekkinud aina enam patareidel ja akudel töötavaid õnnitluskaarte, kelli, kalkulaatoreid, jne. Patareid/akud paiknevad samas keskkonnas, kus toimetavad väikesed lapsed. Tulenevalt lapse arengustaadiumist pakub senikogematu huvi ning väikelastel liigub kõik uus esimese asjana suhu. Patarei suhu sattumine võib aga olla lapsele eluohtlik!
Laste traumaennetusele keskendunud lasteetendus - AGA MINA?
Laste traumaennetuse temaatika leiab etenduses käsitlemist väga põneval ning lastele lihtsasti mõistetavas keeles – läbi hoogsa tegevuse ja mängimise. Ei mingit ülemäärast manitsemist ega ohtudele näpuga näitamist. Mänguhoos võib juhtuda nii mõndagi.
Riiete ja vaipade keemiline puhastus võib avaldada tervisele halba mõju
Keemiline puhastus tundub olevat mugav viis riiete ja vaipade kiireks puhastamiseks. Sagedasti keemilises puhastuses kasutatav perkloroetüleen on aga inimese tervisele ohtlik.