Kuhu minna?

Noorteetendus - Söö mind ära - Teoteatris, 29. märtsil

neljapäev, 26. märts 2015
Maailmaruum jääb noorele inimesele kitsaks, kui seal narritakse ja ei ole sõpru. Kas on olemas selline paik, kus kogu maailma kius ja kurjus ei suudaks teda üles leida? Kui ta kaoks päriselt ära? Kas keegi tunneks temast puudust ja tuleks otsima?

Fantaasiamaailmas on peidus elutarkused, mis aitavad tal üle saada oma hirmudest ning avastada lihtsa tõe - armunud ja õnnelik inimene on alati ilus.

Lugu on mõeldud noortele ning hea fantaasiaga täiskasvanuile.

Aeg: 29.03 kl 12.00
Koht: Teoteater, Vana-Kalamaja 9a, Tallinn
Hind: 4-5 eur

Allikas: www.piletilevi.eepood.minulaps.ee
 - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Vanad nõud teevad uutele silmad ette
Kas teil on ka kapis liiga palju kruuse, mille olete kunagi kusagilt saanud, kuid mida pole ammu või mitte kunagi kasutanud? Samas tahaks igapäevastele nõudele vaheldust… Nüüd on aeg nendele tolmukogujatele uus hingamine anda.
Lasteteater - Metsakollist printsiks - Metsapere Mängumaal, 27. märtsil
märts
Metsakoll: Sa ju ise ütlesid, et ma olen kole...ja koledate kollide töö on teha pahandusi. 500 aastat tagasi oli meid, Metsakolle, terve mets täis, aga siis kolis metsa see vastik Haldjaemand, kes kõik loomad omavahel lepitas ja järsku hunt ei ajanud enam jänest taga ja keegi kedagi enam ei söönud. Ka kõik meie kollid hakkasid tasapisi imelikuks muutuma...
Mustkunstietendus Illusioon Piip ja Tuut Mängumajas, 28.-29. märtsil
märts
Mustkunstnik Fred-Erik Johansoni üllatusterohke etendus "Illusioon" pakub närvikõdi nii väiksematele kui suurematele pealtvaatajatele. Laval näeb salapäraseid illusioone, naljakaid numbreid ja mustkunsti klassikale kohaselt ka valge jänese ilmumist. 
Käimistooli ohud lapse tervisele ja turvalisusele
Käimistoolid, mis peaksid aitama väikelastel liikuda punktist A punkti B enne, kui nad kindlalt omal kahel jalal seisavad, on ohtlikud. 
Mesimagus tervendus ehk 8 põnevat fakti mee tervistavatest omadustest
Kes meist ei teaks, et mesi on ülikasulik, kuna omab bakterite, viiruste ja seente vastast  toimet. Mesi on pungil täis antioksüdante, seedimist soodustavaid kasulikke ensüüme ja mikroelemente, mis toetavad immuunsüsteemi ja teevad kehale pai. Järgnevalt olgu ära toodud mõned üllatavad tõestused mee laiahaardelisele tervenduspotentsiaalile.