Kuhu minna?
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.

Mustamäe Sügis 2014, pere- ja tervisepäev 13. septembril

neljapäev, 11. september 2014
Sel nädalavahetusel toimub Mustamäel, Männi pargis pere- ja tervisepäev.

Koostöös Spordiselts Altis`e ja Mustamäe Linnaosa Valitsuse ning paljude partneritega korraldame “Mustamäe Linnaosa päev "Mustamäe Sügis 2014”. Pere- ja tervisepäeva eesmärk on juhtida linnarahva tähelepanu pereväärtustele ja tõsta inimeste teadlikkust toitumisest ja liikumisest.

Mustamäe Sügis 2014 - tervisepäeval toimuvad järgmised üritused:
  • kontsert laval - tervisevõimlemine, etendused ja kontsert;
  • tervisemess - tervisemõõtmised ja konsultatsioonid tervisepunktides;
  • pere- ja lasteala- atraktsioonid, mängud, hobused jne;
  • pere- ja terviselaat - kasulikud kaubad ja teenused perele.
Tervisemõõtmised tasuta:
Vererõhu mõõtmine, CO mõõtmine organismis, kehamassiindeks mõõtmine, hemoglobiini mõõtmine, veresuhkur mõõtmine, kopsu test VEF1, silma võrkkesta kontroll, nägemise kontroll, kapillaaride uuring, kolesterooli mõõtmine ja rindade läbi valgustamine/rinnavähiteadlikkus/ vähiennetus jpm.

Peaesinejateks on Eduard Toman ja Ivo Linna & The Band!

"Mustamäe Sügis 2014" sissepääs on külastajatele tasuta!


Allikas: http://www.programm.ee/?id=2&item=83pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad
Biolatte, Cybex, Huggies, Lotte voodi- ja vannitoariided, Muumi, Neutral, Sonett puhastusvahendid, Yomi toidulisandid, Weleda kosmeetika kogu perele

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Dan Le Man sõnadeta etendus Piip ja Tuut Mängumajas 13.-14. septembril
september
Austraalia koomik Daniel Renwick, kes on tänavaartistina üles astunud paljudes linnades üle maailma. Juba aastaid tagasi leidis ta endale kodu Tallinnas, kuid tiheda välisesinemiste ajakava tõttu näeb teda Eesti lavadel haruharva. Piip ja Tuut Teatri- ja Mängumaja püüdis Dani õnge ja pakub seda isikupärast koomikut kõigile oma sõpradele nautimiseks.
Vanavanemate päev - Eesti Autoklubi aastapäev 13. septembril
september
Eeloleval laupäeval, 13. septembril peetakse Eesti Maanteemuuseumis juba viiendat korda vanavanemate päeva. Tänavuse suvelõpuüritusega tähistatakse 90 aasta möödumist Eesti Autoklubi asutamisest ning muuseumisse oodatakse külla erilisi autosid.
Vali autosõiduks turvalised mänguasjad
Kas teadsid, et autoõnnetuse ajal muutuvad mänguasjad mitukümmend korda raskemaks ja süütust mänguasjast võib laps saada väga valusa löögi? Seetõttu on oluline teadvustada, millised mänguasjad sobivad lastele autos mängimiseks.
Aktiivsüsi aitab mürgistuse korral
Aktiivsüsi võiks alati olla kodus olemas. Aitab suurepäraselt kõhuhädade ning mürgistuste korral. Mürgistuste puhul on aktiivsöe ülesandeks siduda suukaudselt manustatud mürgiseid aineid ja takistada nende imendumist. 
Mis kartulikrõpsudes tegelikult peidus on?
Kõikide laste lemmikud, sünnipäevapidude lauakaunistajad, koolist kojumineku krõmpsuvad saatjad ja televiisori ees kerratõmbumise ülimad kaaslased. Kas oled mõelnud, mida kartulikrõpsud sisaldavad ja miks nad nii vastupandamatud on?