Kuhu minna?
Maarjamäe perepäev ja lastelaat 20. augustil
august
Kas teie kodus on kuhjade viisi mänguasju, millega keegi enam ei mängi ja lasteraamatuid, mis on juba kõik läbi loetud? Kui jah, siis meil on teile suurepärane võimalus! Ootame teid osalema vahval ja lõbusal laste laadapäeval, mis toimub Maarjamäe perepäeva raames 20. augustil!
Noorsooteatri suvelavastus 'Lahenduste ministeerium' üle Eesti
august
Eesti Noorsooteatri suvelavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata. Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati! Juulis ja augustis üle Eesti.

Lasteetendus Pettson ja Findus Teatri Kodus, 16. jaanuar

neljapäev, 15. jaanuar 2015
Soe, vaimukas ja õpetlik lugu, kus tegelasteks kassipoeg Findus ja vanamees Pettson.

Pettson on üksik vanamees, kes elab oma metsatalus. Ühel kaunil päeval helistatakse tema ukse taga kella ja sisse astub... Kingitus ise! Ei saa öelda, et Pettson poleks üllatunud, kui kingikastist ilmub kass. Küsimustele, kuidas vanamehest ja kassist sõbrad saavad ning miks on parem olla kahekesi kui üksi, võivad väikesed vaatajad leida vastuseid Teatri Kodus etenduvast lastelavastusest „Pettson ja Findus“.

Etenduse aeg: 16.01. kl 11.00
Koht: Teatri Kodu, Lutsu 2, Tartu
Pileti hind: 7 eur

Allikas: www.piletilevi.eepood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Mustkunstietendus Illusioon Piip ja Tuut Mängumajas, 17.-18. jaanuar
jaanuar
Mustkunstnik Fred-Erik Johansoni üllatusterohke etendus "Illusioon" pakub närvikõdi nii väiksematele kui suurematele pealtvaatajatele.
Kuldvõtmekese lugu Teatri Kodus, 17. jaanuar
jaanuar
Ammu tuntud tegelased Aleksei Tolstoi raamatust „Kuldvõtmeke ehk Buratino seiklused“ on oma äratuntavas headuses taas laval. Tegemist on tantsulavastusega  lastele.
Väiksele Houdinile ehk lapsele, kes poeb turvarihmade vahelt välja
Mõned lapsevanemad on hädas lastega, kes poevad ükskõik kui tugevasti pingutatud turvarihmade vahelt välja. Abi ei ole heast ega ka kurjast sõnast ja alati ei saa kohe seisma jääda, et rihmad korrektselt kinnitada.
Aplodeerige lapse saavutustele - aga kuidas ja kui palju?
Lapsed vajavad kiitust. Missugust kiitust nad vajavad ja kui palju tuleks kiita, on palju eriarvamusi. Mõned eksperdid soovitavad kiita sageli ja palju; teised ütlevad, et aplausiga ei tohiks liiale minna, sest see võib lapsele oma töö hindamise raskeks muuta.
Juku mängumaale mängima ja pidutsema
​Juku mängumaa on suurepärane koht tervel perel koos lastega lõbusalt aega veeta. Seal on võimalik ronida, turnida, batuutidel hüpata ja ratastega sõita ning muid põnevaid mänge mängida.