Kuhu minna?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!

Kogupere kontsertetendus - Maadeavastaja Pipi 22.06

neljapäev, 19. juuni 2014
Valgete Ööde Festivali raames toimub 22.06 Viimsi Vabaõhumuuseumis kl 13.00 kogupere kontsertetedendus "Maadeavastaja Pipi".

Kontsertetendus „Maadeavastaja Pipi“ on perepäeva mõõtu suursündmus. Rooliratast keerab kapten Pipi - Nele-Liis Vaiksoo, abiks tüürimees Blom - Venno Loosaar ning madrused Margus Kappel, Toomas Vanem, Henno Kelp ja Andrus Lillepea. Tuult aitavad purjedesse puhuda Meero Muusiku laululapsed Anu Lõhmuse juhendamisel. Enne ja pärast etendust saab osaleda toredates merelistes tegevustes, kätt proovida meisterdamises ja osavust võistlusmängudes. Lapsi sõidutavad ponid ja lustida saab vanaaegsetel kiikedel-karussellidel.

Väravad avatakse kell 12. Purjed heisatakse ja kontsertetendus algab kell 13.

Pipi peol töötavad pannkoogikohvikud ja jäätisepuhvetid!

Vaata ka festivali fännilehte Facebookis - www.facebook.com/valgeteoodefestival
Piletiinfo: Pilet hind 7€, alla 3 aastased tasuta. Piletid on müügil Rannarahva Muuseumis, Viimsi Vabaõhumuuseumis ja Piletilevis. Samal päeval ja kohapeal pileti hind 10€  


Allikas: http://kuhuminna.ee/kontsert/556806/event/

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Tallinna Linnamuuseumi linnalaager - Müstiline Tallinn 28.-29.08
august
Kahe päeva jooksul leiab müstikat nii Tallinna Linnamuuseumi keskaegsest majast kui ka Fotomuuseumist. Tutvume Raeapteegis põnevate keskaegsete ravimitega ja valmistame martsipani. 
Kahvliahvi Metsakohvik - koguperesündmus Soomaal 26.07
juuli
Juba kolmandat aastat aset leidev Kahvliahvi kokakool seab seekord oma suure laua üles Kahvliahvi Metsakohviku nimelise sündmuse raames keset hõrku linnulaulu ja ehk isegi hundiulgu – Soomaal, Karuskose metsavahi metsamaja hoovis.
Kaitse veel sündimata last autos turvavöö suunajaga
Sageli võib kohata väärarusaama, mille kohaselt peetakse raseduse ajal lubatuks sõita naisel ilma turvavööta või kinnitada auto 3-punkti turvavöö endale mugaval, kuid valel viisil. Selline käitumisviis on aga vale, seadusega vastuolus ning ohtlik nii emale kui ka veel tema sündimata lapsele.
Vanem peab teadma, kus laps on
Suvevaheaeg on kohe kohe algamas ning koolilastel on teoksil palju põnevat. Lapsevanematel on oluline teada, et alla 16 aastastel lastel on seadusega kehtestatud ilma täiskasvanud saatjata liikumispiirang. 
Kuidas teha tervislikku moosi chia seemnetega?
Kas soovite teha moosi, kust puudub rafineeritud suhkur, mis on täis sooletööd stimuleerivaid kiudaineid ja põletikke alandavaid Omega 3 rasvhappeid? Ja mille valmistamiseks kulub vaid mõni minut? Tegu pole ei rasvase ega kiulise ollusega, vaid dekadentlikult maitseva värske želeega, mis sobib nii magustoitude maitsestamiseks, saiale kui ka niisama söömiseks. Ja selles on üks salajane komponent…