Kuhu minna?

Kirbuturud augustis - valmistu sügiseks ja varu vajalikud asjad soodsalt

neljapäev, 7. august 2014
Augustis toimub mitmeid kirbuturge üle Eesti. Hea võimalus enne sügist täiendada soodsalt oma pere riiete ja jalanõude varusid.
Toimumiskoht: Kuressaare, ZurraMurra terrassil ja ümbruses Lossipargis, Allee 8A
  Ühe mehe vana on teise mehe uus, olgu selleks NAINE, AUTO või PLUUS... Kurtna ratsaklubi territooriumil toimub suur kirbukas, kus tule ja müü, mida hing ihaldab. Ootame müüma kõiki, kel leidub midagi, mida ta enam ei vaja. Samuti on oodatud ka kõik ratsaspordihuvilised, sest just siit võib leida su hobune endale uue teki ning sina uue kleidi kooliminekuks. Müüjaks registreerumine meiliaadressil: raili.birkenwald@gmail.compealkirjaga KIRBUKAS või telefonil 51944455. Koha hind ühele müüjale 2€. Kõik, kes soovivad lauda, palume mainida seda registreerimisel.
Tegevust koha peal leiab nii suur kui väike. Meeleolu hoiab üleval mõnus muusika.
Tule ja veeda üks tore päev!
  Lapsevanemaid, kes soovivad müüa oma lastele väikseks jäänud riideid, jalatseid või teisi lastekaupu, palume turupäevale eelneval nädalal registreeruda aadressil laat@eeden.ee või monikamagi@hot.ee. Turupäev pole mõeldud kauplemiseks ettevõtetele ja organisatsioonidele.

16.08 toimuv turg on pühendatud lasteaia- ja koolilaste kaupadele. Beebikaupu ootame turule taas septembris. 
  Juba 6. korda toimuv kirbuturg on oodatud sündmus lapsevanemate seas. Algamas on uus kooli- ja lasteaiaaasta ning vajadus uute riiete-jalatsite, koolikottide, pinalite, vihmavarjude, spordi-, muusika-, kunsti- ja meisterdami...starvikute osas on kindlasti päevakorras. Võimalik, et enamus asju on juba olemas, kuid just viimased vajaminevad asjad leitakse kirbuturult.

Müügikohtadele registreerumine avaneb 19.08 kell 10 FB-s Pirita kirbukad leheküljel ja ürituse all ning ka kodulehel: http://www.piritavak.ee/kirbukas
  Sel aastal toimub juba kolmandat korda traditsiooniline Telliskivi Kirbufestival, mis leiab aset 30. augustil kl 10.00-20.00 loomelinnaku õuel. Eesti suurimale kirbuüritusele tuleb enam kui 300 müügiletti, päeva täidab meelelahutus nii lastele kui täiskasvanutele ning hea toit. Müügikohtade broneerimine kirbufestivaliks algab 23. juuli hommikul kell 10.00.

Telliskivi Kirbufestival on võimalus tulla ja müüa esemeid, mida ise enam ei vaja, kuid millest teistele rõõmu võiks olla. Eraldi alad on müügiplatsil käsitööle ning antiigile. Lisaks mõnusale melule ja kauplemisele on festivalil toimumas ka põnev meelelahutusprogramm, kust ei puudu lasteala, live-muusika, DJ-d, etteasted ega ka hea toit.
 
  • Kalevi Staadioni kirbuturg, iga pühapäev kl 8-15.00 augusti lõpuni
https://www.facebook.com/KaleviStaadioniKirbuturg
 
  • Nõmme Kirbuturg, iga laupäev ja pühapäev kl 10-15.00
Pärnu mnt 326, http://kirbukas.nomme.info/kontakt


Foto: http://www.comparefactory.com/traditional-or-online-shopping-for-kids-clothing/
pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Arbuusitort - maitsev maius arbuusisõpradele
Arbuusitort on ideaalne suvine magustoit, maitseb nii suurtele kui väikestele. Ei ole mingit pikka ettevalmistust ja vaaritamist. Sobib ka neile, kes ei talu gluteeni- ja piimatooteid.
Jaani Seegi muuseum kutsub 30. augustil perepäevale - Leiust looks
august
Laupäeval, 30. augustil on Jaani Seegi muuseum sel hooajal viimast päeva avatud. Sel puhul kutsume külla kõiki arheoloogiahuvilisi. Muuseumi uudistamise kõrval saab sel päeval osa võtta mitmetest tegevustest, proovida kätt arheoloogina ning saada teada, kuidas saab potikillust tekst ajalooõpikus ehk kuidas sünnib leiust lugu.
Vali lapsele ohutuim koolitee
Kuigi hetkel on Eestis suur suvi, siis september ja kooliaeg hakkab lähenema. Õige aeg on lapsega arutada liiklusohutuse teemadel ning välja valida ohutuim koolitee.
Millal on õige aeg vahetada turvatool turvaistme vastu?
Lapsed kasvavad kiiresti ja seetõttu tasub mõelda, millal on õige vahetada auto turvatool turvaistme vastu.
​Vali beebile tervislik jätkupiimasegu
Teatavasti on rinnapiim beebide jaoks parim võimalik toit, kuid teatud juhtudel võib olla vajalik anda jätkupiimasegu. Valik on poodides lai ning kõige puhtama segu valikul tasub hoolikalt lugeda koostisaineid.