Kuhu minna?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!

Jäätisepidu Laluluväljakul 29.-31. august

neljapäev, 28. august 2014
29.-31. augustil toimub Lauluväljaku pargi alal, Tivoli juures, juba traditsiooniks saanud jäätisepidu. Peo peakülalised on seekord Maša ja Karu – armastatud multifilmikangelased.

Ärge jätke kasutamata imelist võimalust lõdvestuda ja puhata enne uue õppeaasta algust. Nii täiskasvanuid kui ka lapsi ootavad sellel peol palju erinevaid üritusi. Peost võtavad osa tantsu-, spordi- ja teatrikollektiivid, koos muusikakooliga. Laval lõbustab nii artiste kui ka publikut jäätisekuningas ise, maag ja võlur DEN aga samuti suured nukud – lõbus pingviinide perekond, imelised karud jne.

Pidu lõpeb suure diskoga vanematele koolilastele. Kõiki, kes tulevad peole, ootab tasuta jäätis Eesti jäätisetootjatelt.

Tšehhi lõbustuspark on kohal oma kaheteistkümne atraktsiooniga: autodroom, õuduste tuba, ameerika mäed, lasketiir jne.

Peo programm:
  • 29.08 – 16:00 ja 18:00 – kontserdid, klounid, MAŠA ja KARU, PINGVIINID.
  • 30.08 – 12:00, 15:00 ja 18:00 – avatud platsil PINGVIINID, mängud lastega, maag ja mustkunstnik, kontserdid. Saalis toimub interaktiivne etendus – KUIDAS MAŠA KOOLIKS VALMISTUB.
  • 31.08 – 12:00, 15:00 ja 18:00 – avatud platsil PINGVIINID, mängud lastega, maag ja mustkunstnik, kontserdid.

Meelelahutuse pileti hind ainult eelmüügist vaid 7 € ! (Hind sisaldab jäätist ja kahte lõbustuspargi atraktsiooni omal valikul). Kohapeal on piletihinnad kallimad!

Allikas: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/jaatisepidu-lauluvaljakul-149250/pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad
Biolatte, Cybex, Huggies, Lotte voodi- ja vannitoariided, Neutral, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Tee ise omanäolised söögiriistad
Vaadake oma köögisahtlid läbi. Kindlasti on mõni nuga, kahvel või lusikas, mida sa pole ammu kasutanud ning võibolla ei plaani ka kunagi enam tarvitamisele võtta. Selle asemel, et see sahtlipõhja roostetama jätta, anna talle hoopis uus elu.
Heategevuslik-meelelahutuslik tenniselaupäevak Tai Breik 30. augustil
august
Terve laupäeva kestvat pereüritust saadab muusikaline programm, mille käigus astuvad üles Liis Lemsalu ja Ott Lepland. Tarvo Kralli ja Jaanus Otsa matšile eelnevad mõnede tuntud Eesti tennisistide näidismängud. 
Tallinna Lillefestivali lõpetamine Kadrioru Pargis 29.augustil
august
29. augustil lõpetatakse suursuguse õhtuga Tallinna lillefestivali 2014. Õhtu lõpetab tasuta Ott Lepland (tasuta üritus).
Suvelõpu kirbukad ja laadad 30.-31. augustil
august
Sel nädalavahetusel toimub veel mitmeid kirbukaid-laatasid Tallinnas ja selle lähiümbruses. Hea võimalus osta soodsalt sügiseks vajalikud asjad.
Ained, mis ühekordsel annustamisel ei ole lapsele eluohtlikud
Väikelapsed suudavad ülihelikiirusel üles leida ning suhu toppida ravimid ja vitamiinud, mis pole kindlalt luku taga. Samuti maitsevad hästi huulepulgad, kreemid, deodorandid jne. On teatud ained, mis ühekordsel tarbimisel ei ole lapse jaoks tegelikult eluohtlikud. Kaasneda võivad valdavalt seedehäired.