Kuhu minna?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!

Heategevuslik-meelelahutuslik tenniselaupäevak Tai Breik 30. augustil

neljapäev, 28. august 2014
Terve laupäeva kestvat pereüritust saadab muusikaline programm, mille käigus astuvad üles Liis Lemsalu ja Ott Lepland. Tarvo Kralli ja Jaanus Otsa matšile eelnevad mõnede tuntud Eesti tennisistide näidismängud. 

„Tai Breik“ on heategevuslik-meelelahutuslik tenniselaupäevak, mille kulminatsiooniks on ettevõtja Jaanus Otsa ja näitleja Tarvo Kralli enneolematu tennisematš. Kuivõrd Tarvo Krall ei olnud veel 2014. aasta juuli alguse seisuga tennisereketit eales käes hoidnud, on mängu üheks tingimuseks see, et Jaanus Otsa hoiab matši kestel vasakus käes kohvrit. Kohvri valib vastavalt kokkuleppele Krall. Show toimub Liikumisaasta 2014 programmi raames. Tenniselaupäevaku „Tai Breik“ kogu piletitulu läheb noore Eesti tennisetalendi Kenneth Raisma treeningute toetuseks. 

Üritus toimub Kalevi Tenniseklubis kl 14-18.00.

Tavapilet 10 €
Õpilasele, tudengile ja pensionärile 5 €
Erivajadustega kliendile ja tema saatjale 5 €

Kuni 12 aastaksed lapsed k.a. saavad sündmusele tasuta.


Allikas: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/tennis/heategevuslik-meelelahutuslik-tenniselaupaevak-tai-breik-149946/pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad
Biolatte, Cybex, Huggies, Lotte voodi- ja vannitoariided, Neutral, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Šokolaadikook, kuhu peita kõik need suvikõrvitsad
Suvikõrvitsaga šokolaadikooki armastab terve pere. See on ilmselt maailma lihtsaim viis panna lapsed suurtes kogustes köögivilju sööma.
Tee ise omanäolised söögiriistad
Vaadake oma köögisahtlid läbi. Kindlasti on mõni nuga, kahvel või lusikas, mida sa pole ammu kasutanud ning võibolla ei plaani ka kunagi enam tarvitamisele võtta. Selle asemel, et see sahtlipõhja roostetama jätta, anna talle hoopis uus elu.
Jäätisepidu Laluluväljakul 29.-31. august
august
29.-31. augustil toimub Lauluväljaku pargi alal, Tivoli juures, juba traditsiooniks saanud jäätisepidu. Peo peakülalised on seekord Maša ja Karu – armastatud multifilmikangelased.
Tallinna Lillefestivali lõpetamine Kadrioru Pargis 29.augustil
august
29. augustil lõpetatakse suursuguse õhtuga Tallinna lillefestivali 2014. Õhtu lõpetab tasuta Ott Lepland (tasuta üritus).
Suvelõpu kirbukad ja laadad 30.-31. augustil
august
Sel nädalavahetusel toimub veel mitmeid kirbukaid-laatasid Tallinnas ja selle lähiümbruses. Hea võimalus osta soodsalt sügiseks vajalikud asjad.