Kuhu minna?
Traditsiooniline GOSPA Beebiklubi juba taas 8.-10.03
märts
GOSPA soovib igale emale ja beebile pakkuda pisikest pausi ja hingetõmbehetke üksteise nautimiseks, lihtsalt olemiseks ja kooskasvamiseks. Selle tõttu ongi loonud Beebiklubi, et sel teekonnal pakkuda oma ala spetsialistide tuge ja mõnusat, hubast äraolemist meie juures.

Iloni Imedemaa jõuluetendus - Muidugi oskab Lota peaaegu kõike, 30. november

neljapäev, 27. november 2014
Iloni Imedemaal Haapsalus toimub esimesel advendil (30. novembril) jõuluetendus lastele.

”Lärmisepa tänava Lotaga on imelik lugu – ta oskab peaaegu kõike! Kui kogu linnas on jõulukuused otsa saanud, ei oska Joonas ja Miia-Maria muud teha kui nutta, samal ajal kui väike Lota päästab pere jõulud. Aga selleks peab ka niimoodi vedama nagu Lotal!”

Iloni Imedemaal etendub jõulude ajal "Muidugi oskab Lota peaaegu kõike!"

Tõlkija Maarja Aaloe, lavastaja Karel Rahu, osatäitjateks Haapsalu näitlemishuvilised.

Tegemist on Astrid Lindgreni “Lärmisepa tänava Lota” jõulujutu dramatiseeringuga. Lärmisepa tänava Lota on Eestis laval esimest korda.


Allikas: www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/joulud_ja_aastavahetus/iloni-imedemaa-jouluetendus-muidugi-oskab-lota-peaaegu-koike-155180/
pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
Angry Birds kruusid, Biolatte, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi mähkmed, Muumi lauanõud, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Pirita Advendilaat, 29. november
november
Laupäeval, 29. novembril kl 11:00-14:00 toimub Pirita Vaba Aja Keskuses Advendilaat.
Tallinna Botaanikaaia sünnipäev, 30. november
november
30. novembril tähistab Tallinna Botaanikaaed oma viiekümne kolmandat sünnipäeva ning kutsub sel puhul kõiki suuri ja väikeseid taimesõpru külla. Sissepääs on sel puhul 30. novembril TASUTA! 
Märka väärkoheldud last ja aita teda!
Kahjuks on Eestis palju lapsi, keda väärkoheldakse nii vaimselt, emotsionalselt, füüsiliselt kui seksuaalselt. Selleks, et oskaksime märgata abivajavaid lapsi, peaksime olema tähelepanelikud kindlate ohumärkide suhtes. Iga täiskasvanu kohus on viivitamatult teatada abivajavast lapsest.
Logopeedilised jutukesed problemaatiliste häälikute õppimiseks
Me kõik teame, et mingi oskuse kujunemiseks on vaja seda harjutada. Kõnelemiseks on oluline saavutada nii suulihase hea liikuvus kui ka koordinatsioon. Pati ja Malle jutukesed on mõeldud toetamaks problemaatiliste häälikute (R, S, K) õiget hääldusoskust. Tallinna Ülikooli Pedagoogiline Seminar on avaldanud sel teemal abistava kirjutise.
Väldi tervisele kahjulikke mänguasju
Juba väga varajasest east on lapsed ümbritsetud erinevate mänguasjadega. Paljud mänguasjad sisaldavad sünteetilisi aineid, mis on teadaolevalt ohtlikud laste tervisele. Mänguasjadel on lapse arengus väga oluline roll, kuid kui mänguasjad sisaldavad ohtlikke kemikaale, võivad need lapse arengule hoopis vastupidist mõju avaldada.