Kuhu minna?

Ideid koolivaheajaks

neljapäev, 16. oktoober 2014
Sügisene koolivaheaeg on peatselt saabumas ning ideid vaba aja sisustamiseks on palju.

Soovitame vaadata kodulehekülge www.lastega.ee, seal on üleval mitmeid tasuta ja tasulisi ürituse ideid koolivaheajaks.

pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
Biolatte, Cybex, Ecolab, Fehn, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Nädalavahetuse idee - targad snäkid ja hummuse retsept
Sõna “snäkk” kipub enamus inimeste jaoks seostuma ebatervislikkusega. Aga see ei peaks sugugi nii olema. Täna saad lugeda, kuidas “targalt näksida” ehk milliseid snäkke koos süüa, et neist maksimaalselt kasu lõigata ja leiad ühe lihtsa “targa snäki” retsepti, mida ise kodus järgi teha, kui järgmine kord sõbrad külla tulevad või filmi kõrvale toidupoolist otsid!
Teeme ise huulepulga
Sügistuuled muudavad huuled kuivaks ja karedaks ning üks hea huulepulk kulub kindlasti ära. Huulepulka on lihtne teha ning pealegi tead siis kindlalt, mida oma huultele määrid. Tehes seda koos lastega on rõõmu topelt ja välja lööb jagamisrõõm, sest tahaks ühte kinkida emale, õele, sõbrannale, klassijuhatajale jne.
Lasteasjade Sügisturg TTÜ Tudengimajas, 19. oktoober
oktoober
Traditsiooniline lasteasjade sügisturg toimub juba sel pühapäeval, 19. oktoobril. Sügisturul müüvad lasteasju eraisikud kasutatud asjadega ja firmad uute asjadega.
Turvahälli õige kasutamine väljaspool autot
On loomulik, et autosõidu ajal on beebil turvahälli rihmad kinni. Kui laps jääb autosõidu ajal turvahällis magama, toovad vanemad lapse koos turvahälliga tuppa ja jätavad enamasti sinna rahulikult edasi magama. Turvahällis pikalt viibimine on teatavasti beebi seljale ja kaelale kahjulik, kuid veelgi halvem on võtta turvarihmad uneajaks lahti.
20 erinevat võimalust tajuda maailma läbi laste silmade
Lapsevanemaks olemisega kaasneb sageli palju stressi, väsimust ja pingeid. Ja seetõttu võib juhtuda, et aeg-ajalt unustatakse kogu rõõm ja tänutunne oma kallite väikeste sõprade vastu. Rasketel hetkedel tasub hoopis peatuda ja vaadata maailma läbi oma lapse silmade ja tajuda tema tundeid.