Kuhu minna?
Armastatud GOSPA Beebiklubi tuleb taas 3.-5.11
november
GOSPA Beebiklubi on igakuine kolmepäevane retriit nädala sees, kuhu on oodatud pere kõige pisemad. Hingetõmbepaus, mis loodud spetsiaalselt emmedele ja beebidele.
Kaua oodatud GOSPA koolivaheaja lasteklubi ja lastelaager tuleb taas!
oktoober
Sügisene koolivaheaeg on juba peatselt käes. Parim puhkus möödub kahtlemata armastatud GOSPAs. 

Heategevuslik Sibulalaat Löwenruh pargis, 29.-30. augustil

neljapäev, 27. august 2015
Kristiine Linnaosa Valitsus kutsub kõiki pealinlasi Heategevuslikule Sibulalaadale, mis toimub esmakordselt Löwenruh pargis (Mustamäe tee 59) 29.-30. augustil.

Laada müügipunktid on avatud mõlemal päeval kella 10.00-18.00, toimub ka kontsert. Üritus on külastajatele tasuta. Sibulalaata korraldab MTÜ Kopli Selts.

„Sellel aastal toimub traditsiooniline Sibulalaat esimest korda meie linnaosas, Löwenruh pargis. Loodan, et sellest kujuneb uus ja hea traditsioon Kristiinesse. Kutsun kõiki laada programmist osa võtma ja suurepärast Peipsi sibulat ostma! Sibulalaat on heategevuslik, selle tulu läheb vähekindlustatud perede lastele jõulukinkide ostmiseks”, ütles Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev.

Vaata lähemalt: www.facebook.com/events/1629917247287873/

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Muinastulede öö 2015, 29. augustil
august
Tulemas on muinastulede öö, millega meenutame ajaloolisi mereäärseid tulesid. Traditsiooniliselt tähistatakse muinastulede ööd augusti viimasel laupäeval. Lõkete süütamisega anname ka märku, et meie ühist merd tuleb hoida. 
Telliskivi Kirbufestival 2015, 29. augustil
Eesti suurim taaskasutusfestival tuleb taas! Telliskivi Kirbufestival 2015 toimub 29. augustil kl 10.00-19.00 Telliskivi Loomelinnaku hoovis ja Punases Saalis!
Tallinna Lillefestivali lõputseremoonia, 28. augustil
august
28. augustil tähistame taas ühe hooaja lõppu Tallinna lillefestivalil. Tunnustame parimaid ja saadame festivali ära ühe meeldejääva kontserdiga.
Hapendatud toidud hoiavad tervena
Kuigi hapendamine võib tänapäeva moodsate toidutrendide ja gurmeeroogade paistel isegi pisut liiga triviaalsena tunduda, siis lähemal vaatlusel rullub meie ees lahti terve põnev maailm, mis peaks kütkestama küll igaüht, kes oma tervisest vähegi lugu peab. Nii üllatav, kui see ka ei ole, võivad need samad lihtsad hapendatud toidud dramaatiliselt paremaks muuta nii meie vaimse kui füüsilise tervise.
Köögivilja lasanje kukeseente ja rohkete ürtidega
Lapsed armastavad lasanjet ning suve lõpus sobib täidiseks ideaalselt värsked kodumaised kukeseened ja köögiviljad.